Azizbey Gıda Makina

Süt fabrikalarının projelendirilmesi, süt işleme makinaları tedariki, ürün hatları,dondurma makinaları, CIP hatları, buhar, buzlu su ,hava vb. gibi yardımcı hatların montajı, ve devreye alma hizmetleri.

Firma Ünvanı : AzizBey Gıda End. Mak. Mon. San.Tic. Ltd. Şti
Faaliyet Tipi : İhracat İmalatçı - Üretici Distiribütör Hizmet Kosgeb Destek İthalat Tedarikçi
Firma Kısa Bilgi : Süt fabrikalarının projelendirilmesi, süt işleme makinaları tedariki, ürün hatları,dondurma makinaları, CIP hatları, buhar, buzlu su ,hava vb. gibi yardımcı hatların montajı, ve devreye alma hizmetleri.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2014
Sermaye : 0-100.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 1.000.001-5.000.000 TL Arası

Azizbey Makina Kısa Açıklama

Azizbey Gıda Makina Sn. Aziz KARAAHMET öncülüğünde, 35 yılı aşkın deneyim ve bilgi zenginliği ile 2014 yılında Ankara’da faaliyetine başlamıştır. Azizbey Gıda Makina Süt ve Süt Ürünlerine, dondurma üretim tesislerine, projelendirmeden makine tedarikine, kurulumdan devreye alma süreçlerine kadar hizmet vermektedir.

Azizbey Gıda Makina proje onayından sonra; üretim, montaj ve devreye alma adımlarını gerçekleştirmekteyiz. Amacımız; müşterilerimizi doğru yönlendirmek ve başarılı sonuçlar almaktır. Azizbey Gıda Makina başlıca gıda makina üretimlerimiz dondurma yapma makineleri satış, surulum ve destek , kültür ortamları satışı,süt üretim tesislerini projelendirip kurulumunu yapmaktağız.