Bak-Tur - Kimdir

Çim Saha Makineleri, Çim Biçme Makineleri, Sarı Ot Toplama Makinesi, Çim Gübreleme Makinesi, Çim Makası, Budama Makineleri, Kar Püskürtme Makinesi Pazarlama ve Satışı

Baklavacular Turizm Hakkında

BakTurgeçmişi 1970 li yıllara kadar uzanan ve bir aile kuruluşu olan firmamız; uzun yıllar turizm sektöründe hizmet verdikten sonra 2000 li yıllarda hizmet profilini daha da genişleterek uluslararası piyasalarda da adını duyurmaya başlamıştır.

BakTurÇim Biçme Makineleri, Sarı Ot Toplama Makinesi, Çim Gübreleme Makinesi, Çim Makası, Budama Makineleri, Kar Püskürtme Makinesi Pazarlama ve Satışı yapmaktadır.

2012 yılında itibaren kamu ve özel sektöre hizmet ve makina sunmaya başlayan firmamız, bir çok yabancı üretici firmaların Türkiye resmi distribütörlüklerini de almıştır. İstanbul’ daki ofisiyle yurt genelinde ; turizm işletmeleri, siteler, üniversite, hastane, belediye,özel çim üreticileri,fidanlıklar gibi benzeri kurum ve işletmelere bahçe ,yeşil alan , park ve bahçeler, çim ,peyzaj ve elektrikli taşıma hizmet araçları konularında malzeme ve  ürün tedariki konusunda hizmet vermektedir.

Firmamız; çim makinaları, dal parçalama, çim kalıp kesme, toprak havalandırma, tohumlama, kar küreme, püskürtme, çim biçme, çim gübreleme makinası, çapa ve yaprak toplama makineleri ve traktörleri konularında lider konumda olan City Go, Greenmech, Classen, Camon, Eliet, Toro, Countax, Little Wonder gibi firma ve markaların Türkiye distribütörlüğü yapmaktadır.