UNIFOL & UNICAST (Bes Reklam Ürünleri San.Tic.A.S ) - Kimdir

Unifol - Unicast is a brand name of BES REKLAM URUNLERİ SAN. ve TIC. A. Ş. Digital Print, Cast Vehicle Wrapping and Generic Graphic PVC films.

Firmamız 1994 yılında "Bes Reklam Ürünleri" adı altında İstanbul'da kuruldu.

Reklam malzemeleri satışı ile piyasanın ihtiyaç duyduğu ürünleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizlere ulaştırdı ve bu sayede reklam sektörünün vazgeçilmez tedarikçileri arasında yer aldı.

Bünyesinde bulunan AR-GE departmanı ile daima Türkiye ve Dünya'daki yenilikleri takip eden Bes Reklam Ürünleri, Türkiye ve bölgede var olan bir eksikliği tespit etti.

Uzun yıllar süren alt yapı çalışmalarıyla folyo üretimine "UNIFOL" markası ile başladı.

2004 yılından bu yana üretim faaliyetlerini sürdüren firmamız Unifol markası ile dört kıta otuzdan fazla ülkeye ihracat yaparak marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.


 

Tarihçe

1994   “Bes Reklam Ürünleri” adı altında İstanbul’da kuruldu. Reklam malzemeleri satışı ile piyasanın ihtiyaç duyduğu ürünleri, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak reklam sektörünün vazgeçilmez tedarikçileri arasında yer aldı.
 
2004   Unifol markası adı altında kendinden yapışkanlı PVC Folyo imalatına Veliköy Organize Sanayi Bölgesin’ de başladı.
 
2010   Cast-Folyo ve yüksek seri ürün gamında AR-GE çalışmalarını başlattı.
 
2011   Cast-Folyo makine parkuru yatırımını gerçekleştirdi.
 
2013   Silikonlama hattı makine parkuru yatırımını gerçekleştirdi.

Yılın son çeyreğinde (Cast Folyo ve Silikonlu Kağıt) deneme üretimi gerçekleştirildi. Ayrıca aynı yıl içerisinde Transparan, Floor Graphics, Kaput Koruma, Polimerik Karbon Folyo üretimine geçildi.
 
2014   Çorlu Avrupa Serbest Bölgesinde bulunan fabrikasında Kağıt Silikonlama Hattı seri üretim faaliyetine başladı.
 
2015   Endüstriyel Bant üretimi AR-GE çalışmalarına başlandı.
 
2016   Yılın son çeyreğinde ilk Endüstriyel Bant deneme üretimi başarıyla gerçekleştirildi.
 
2017   Çift Taraflı Köpük Bant ve Polyester Bant ile Diğer Endüstriyel Bant üretimlerini başarı ile gerçekleştirerek Aktif satışına başlandı.
 
Hedef 2023   Endüstriyel bant üretiminde Avrupa ve Amerika pazarında ilk 5 firma arasında yer alarak ürün yelpazesine Reflektife ürün grubunu dahil etmek.Yenilikçi ve çevreci yatırımlarını ön planda tutan Bes Reklam, bu çerçevede değerli dost ve partnerlerinin güven ve desteği ile yatırımlarına devam edecektir.