Cesan Vinç Sistemleri - Kimdir

Vinç Sistemleri, Yük Asansörleri, Gezer Köprülü Vinç, Monoray Vinç, Pergel Vinç, Portal Vinç İmalatı ve Satışı

CSN Vinç Sistemleri

CSN, 1975 Yılında İstanbul'da kurulan şirketimiz tecrübelerini ve gelecek teknolojilerin kullanma ilkesini hedef edinmiştir. Üretim konusu olarak 500 Kg.'dan 450 tona kadar Portal Vinçler, Gezer Köprü tavan Vinçleri, Monoray Vinçler üretmektedir. İmalat konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz ciddi manada müşteri memnuniyeti sağlamıştır. 

CSNGezer Köprülü Vinç, Monoray Vinç, Pergel Vinç, Portal Vinç İmalatı ve Satışı yapmaktadır.

Şirketimiz TSK, İSO, CE belgelerine sahiptir. Kaliteden ödün vermeyen şirketimiz sistemli çalışmaları ile elde ettiği güveni yurt dışına da taşımıştır. İmalatı ve ihracatı ile güven duyulan şirketimiz bu bağlamda 23-02-1995 - 4077 sayılı tüketiciyi koruma kanununa ilgili hükümlerine göre ürettiği vinçlere ( 5 ) beş yıl garanti vermektedir. 

Cesan, vinç konusunda İsviçre patenti ile İstanbul'da imalata başlamıştır. 

1986 senesinde şirket bünyesinden ayrılan bir çalışanımız Cesan adını kullanarak ikinci bir Cesan kurmuştur, etik olmayan bu davranışlar 1975 yılında kurulan şirketimizle hiç bir alakası yoktur ve şirketimizi zor durumda bırakmış, piyasada karışıklığa neden olup, "hangi Cesan gerçek" gibi sorulara sebebiyet vermiştir. 

"Ve iddia şudur ki biz gerçek Cesan'ız diyerek şirketimizi sürekli karalamaktadırlar."

1986 yılında kurulan şirketin referans listesine bakıldığında 1975 yılında kurulan asıl Cesan olan bizlerin hem kuruluş tarihimiz hem de referanslarımızın kullanıldığı görülmektedir. Değerli müşterilerimiz; kısa açıklamalarla anlatmaya çalıştığımız gerçekler ticaret sicil gazetesi ile ispatlıdır.Yukarıdaki bilgilerin faydalı olacağını düşünerek sizlerle paylaşmayı uygun gördük ve bazı gerçekleri yansıtmaya çalıştık. 

Bizleri anlayışla karşılayacağınızı umut eder iyi çalışmalar dileriz.

Saygılarımızla...

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, sistem hedeflerinin çalışanlara iletilmesini, net bir şekilde anlaşılmasını ve bunun için iletişim kanallarının açık tutulmasını sağlamak, kuruluş adına çalışan kişilere sağlıklı ve emniyetli bir çalışma ortamı, iş güvenliği sağlamak, iş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi, gerekli kaynakları temin ederek, üretim ve destek süreçlerinin her aşamasında, süreçlerin performanslarını kuruluş adına çalışan kişilerin katılımı ile sistemin etkinliği ve geliştirilmesi yönünde sürekli iyileştirmek, yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimleri gerçekleştirmek, toplam kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisine şirket ve birim hedeflerine ulaşılmak.