CFR GLOBAL - Kimdir

Temizlik Makineleri, Klima Temizleme Makinesi, Havalandırma Temizleme Makineleri, CNC İşlem Makineleri, Serum Makineleri, Vakumlu Soğutma Makinesi, Dezenfeksiyon Cihazları Pazarlama ve Satışı

CFR GLOBAL

CFR GLOBAL, C-Consultancy/ Danışmanlık, F-Foreign Trade/ Dış Ticaret, R-Representation/ Mümessillik kelimelerinden oluşan CFR, “We make it Globally” sloganı ile Global bir iş anlayışı sunar. İş yapış özel tekniklerimiz ve know how ile uzmanlığımız 20 senelik kıymetli bir tecrübeye dayanmaktadır.

CFR GLOBALKlima Temizleme Makinesi, Havalandırma Temizleme Makineleri, CNC İşlem Makineleri, Serum Makineleri, Vakumlu Soğutma Makinesi, Dezenfeksiyon Cihazları Pazarlama ve Satışı yapmaktadır.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını sürekli olarak öğrenmek için çabalarız ve müşterilerimizin bu ihtiyaçlarını İstanbul ofisimiz, Çin, Hindistan organizasyonlarımız ve tüm dünyada akredite olmuş tedarikçilerimiz ile çözmek ve karşılamak için gayret gösteririz.

Ofislerimize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza göstermiş oldukları çığır açan desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

CFR GLOBAL olarak, 40 senedir CNC üzerine özel makineler üreten Sloven UNIOR Özel Makinalar firmasının Türkiye temsilcisiyiz.

CFR GLOBAL olarak, teknolojik yenilikte dünyanın en büyüklerinden bir tanesi olan klima, havalandırma kanalları, endüstriyel mutfak sistemleri, davlumbaz, fabrika bacaları üzerine temizlik robotları,ozon makinaları,elektrostatik ulv sisleme ekipmanları ile iklimlendirme sistem aksesuarları üreten İspanyol Teinnova firmasının Türkiye temsilcisiyiz.

CFR GLOBAL olarak, dünyanın en büyük ilaç sanayi için serum makineleri ve lityum pil makineleri üreticilerinden olan Güney Kore firması Techland’ın Türkiye temsilcisiyiz.