Çukurova - Kimdir

Radyant Isıtma Sistemlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetleri

Isıtma sektöründe hizmet edebilmek üzere, 1991 yılının ilk çeyreğinde Amerikan Roberts-Gordon Inc. firmasının imal ettiği ve ısıtılması zor olan büyük ve geniş hacimler için dizayn edilmiş Radyant Isıtma Sistemlerinin pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek amacıyla ayrı bir kimlikle Çukurova İnş. San. ve Tic. A.Ş. bünyesinden doğmuştur.

Kurulduğu günden bu yana, Çukurova Isı, ülkenin gelişen ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde ürün gamını geliştirmiş ve konusuyla ilgili borulu, açık alevli, elektrikli ve seyyar tip radyant sistemlerden, açık alanlarda kullanılan ısıtıcılara, hava üflemeli sıcak hava üreteçlerine, çatı sızdırmazlık elemanlarına ve hatta doğal gaz yedekleme ekipmanlarına kadar birçok değişik ürünle hizmet etmeye devam etmiştir. Isıtma sistemlerinin yanısıra proses brülörleri konusunda da çalışmakta olan Çukurova Isı, bugün Amerika’dan Roberts-Gordon Inc., Algas-SDI International LLC, Flynn Burners Corp., Aztec Inc. ve Gas Fired Products Inc. (Space Ray); İngiltere'den Roberts-Gordon Europe Ltd., İtalya’dan Robur SpA, Avustralya'dan Bromic Ltd. ve Japonya’dan Shizuoka Seiki firmalarının Türkiye Mümessilliğini sürdürmektedir. Çukurova ısı ayrıca kendi markaları olan Goldsun ve Silversun ile yüksek yoğunluklu infrared ıstıcılar ve doğalgazlı ısıtıcılar üretmektedir.

Kuruluş amacına yönelik olarak konusunda daima lider olmak ve bu konumunu korumak için müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı, sorunlarını kendi sorunu olarak gören Çukurova Isı, tüm hizmetlerinde profesyonelce mükemmeli aramakta ve müşteri tatmin ve memnuniyetini en üst seviyede tutmaya çalışmaktadır. Bu düşünceyle genel merkezde konusunda uzman yüksek mühendis ve mühendislerden oluşan satış ve servis ve proje ekibi ve tüm ülke çapına hizmet edebilen bayi ve servis ağıyla ihtiyacı duyulan cihaz, ekipman ve hizmeti müşterinin kullanımına sunmakta ve bunda da oldukça başarılı olmaktadır.

10.000'i aşkın referansı ile endüstriyel ve ticari ısıtma sistemlerinin 1 numarası olan Çukurova Isı bugün, Arçelik, Tofaş, Vestel, Fenerbahçe SK, Kayserispor, Kalegrup, Şişecem, Toyota, Renault, Ford, Eczacıbaşı, Hyundai, Demirdöküm vb. Türkiye'nin önde gelen kuruluşlarının tercih ettiği firma olmayı başarmıştır.

Lütfen ekli sayfalarda sunmakta olduğumuz mal ve hizmetlerimizi inceleyiniz. Bunlardan yararlanmak veya detaylı bilgi almak istediğiniz konularla ilgili bize danışmaktan çekinmeyiniz. Sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

VİZYONUMUZ

Alan ve proses ısıtmasıyla ilgili ürünleri, müşterilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda uygun fiyat, süre
ve kalitede sunmak; satış sonrası verilen hizmetleri etkili bir şekilde gerçekleştirerek koşulsuz müşteri memnuniyetini
sağlamaktır.

MİSYONUMUZ

Endüstriyel ve ticari ısıtma alanlarında yüksek teknolojik niteliğe sahip, ekolojik ve enerji tasarruflu ürünlerle Türkiye’deki
sektör pazarını sürekli geliştirerek liderliği sürdürmek ve aynı zamanda uluslararası boyutta rekabet eden tanınmış bir
firma haline gelmektir.