Dedemak Makina - Kimdir

Ayakkabı Monta Makineleri Satış & Servis Yedek Parça

Vizyonumuz ve Misyonumuz

 

4 Nesildir Ayakkabı Sektörüne Hizmet Veren KESKİN Ailesi 2003 Yılından İtibaren Siz Değerli Müşterilerimize "Dedemak Makina" Adı Altında Sektöre Kalite ve Değer Katan Makineleri Sizlerin Hizmetine Sunmaktadır.

35 yıl devam eden sabırlı, çalışkan, eğitimli ve profesyonel bir emeğin oluşturduğu kuruluştur.

"Müşteri Velinimetimizdir" sloganını ilke edinmiş ve tüm çalışmalarını müşteri memnuniyeti ve dostluğu çerçevesinde yöneten kuruluştur.

Türkiye'de ayakkabı imalatı sektörüne destek vermek, makineleşmeye geçerek standart ve kaliteli ayakkabı üretimini hızlandırmak ve Türkiye'nin ayakkabı ihracatını arttırmak amacını ilke edinmiş bir kuruluştur.

Ayakkabı üretiminde kullanılan ön monte , arka monte ve ara makinelerin yedek parçaları ve Teknik Servis desteğini 365 gün 24 saat hizmet anlayışıyla veren kuruluştur.

Dedemak Makina günümüz de "Tercihleri Değiştiren Marka" olmuştur.

 

YE HONE ENTERPRISE CO. LTD

 

1985 yılından beri ayakkabı monte makineleri üretiminde bulunan bir firmadır. Merkezi ve fabrikası Tayvan'da olan firma Çin'de de bölgesel temsilciliklere sahiptir. Ayrıca tüm dünya üzerinde 20 ye yakın noktada servis ve satış istasyonlarına sahiptir. Mükemmel dizaynlar size başarıyı getirir ama mükemmel kalite müşteri memnuniyetine giden tek yoldur. Bunun önemini bilerek bu mükemmel kalite unsurlarını tam olarak elde etmeyi ilke edinmiş olan Ye Hone Enterprise ISO 9000 kalite sistemi ile üretim yapmakta, konusunda uzmanlaşmış üretim araçları kullanmakta ve vasıflı personel eğitim sistemlerini bu amaçla sürdürmektedir. Şu anda Ye Hone Enterprise dünya çapında hizmet verebilen ayakkabı monte makinesi üreticilerinden birisidir. Sahip olduğu teknik altyapı ve internet sayesinde müşterileri ile direk temasa geçerek müşteri memnuniyetini ön planda tutma amacını sürdürmektedir. Ağırlıklı olarak ön monta ve arka monta makineleri üretmektedir.

 

Dünya'da Kullanan Ülkeler arasında;

Türkiye, İran, Bangladeş, Tayland, Endonezya, Vietnam, Endonezya, Filipinler, Arjantin, Peru, Meksika, Japonya, Sinjan, DongGuan, Shan Tou, WenZhou,Qing Dao yer almaktadır.

 

DONGGUAN EMMA CNC TECHNOLOGY CO. LTD

 

Emma CNC 2002 yılında kurulmuş kuruluştur. CNC Kalıp Makinalarında Dünyanın ikinci büyük üreticisi olup,

CNC Deri Kesme Makinalarında ise beşinci büyük üreticiler arasındadır.Yaygın olaran kullanılan sektörler Ayakkabı,Deri ürünleri,Çanta,Bavul,Konfeksiyon,Araç Koltukları,Ev ürünleri ve buna benzer üreticilerdir.

 

LICHENG SHOE MACHINERY

 

1993 yılında Guangdong Şehrinde, Ayakkabı üretimine yardımcı makinaları üreten kuruluştur. 

Firma ISO9000/2000 kalite standartlarına sahiptir.