Demir Makina - Kimdir

DEMİR MAKİNA İMALAT SANAYİ

Demir Makina, 1992 yılında kurulmuş olan Demir Makina Sanayi plastik silikon ve kauçuk işleme makinaları imalatında uzun yıllara dayalı tecrübesi ile avrupa standartlarında CE belgeli imalat yapmaktadır.

Demir Makina, Plastik Geri Dönüşüm Makinaları, Pvc Granül Makinaları, Ekstrüzyon Makinaları İmalatı ve Satışı

Plastik  izolasyon hatları,kauçuk ve silikon extruderleri,tel ve kablo imalat makinaları,plastik fitil makinası,conta makinası,hortum makinası,plastik boru makinası,pvc lambiri makinası,plastik profil,plastik pervaz,korniş,kablo kanalı makinaları,plastik geri dönüşüm tesisleri, plastik granül tesisleri, plastik ve gıda extrüzyonları  ile  bodinoz makinaları  imalatında uzmanlaşmış, teknik yenilikleri ilke olarak benimsemiş ve bunu imalatına yansıtmıştır.İmalatını yapmakta olduğumuz tüm makinalar kendi dizaynımız olup, elektronik sistemlerle desteklenerek minimum enerji  tüketimi ile maksimum verim hedeflenmiştir.

Toplam kalite anlayışı çerçevesinde İmalat aşamalarında kullanılan malzeme ve uzun yıllara dayalı olan imalat tecrübemiz ve  alanında uzman kadromuz  ile makina imalatı konusundaki bilgi  birikimimizi, çeşitli makine ihtiyaçlarınızın çözümüne sunmaktan onur duyarız.

Firmamız 25 yıldan fazla süredir plastik işleme makinaları;pvc kablo, silikon kablo,xlpe kablo,plastik  izolasyon hatları,tel kaplama,plastik fitil,pp,pe,pvc,pprc boru, hortum,pipet,medikal hortumlar,plastik köşe profilleri, pvc lambiri,plastik pervaz,plastik korniş,kablo kanalı,plastik geri dönüşüm makinaları, plastik granül tesisleri,epdm,nitril, kauçuk,silikon extrüzyonları, gıda extruderleri  ve  bodinoz  makineleri üretiminin verdiği birikimle  uzman kadrosu ve modern makina parkuruyla  hizmete devam etmektedir.

                                           İMALAT VE HİZMET PRENSİPLERİMİZ

Üretimini yapmış olduğumuz makinaların,bakımı ve yedek parça hususunda  ihtiyaç duyulan tüm desteyi firmamız sağlar.Üretimini yapmış olduğumuz makinalara kullanım alanları ve teknik özelliklerine göre bakım ve garanti süreleri verilmektedir.

Makine teslimatlarımız kurulum,ilk üretim ve eğitimi de kapsamaktadır.

Doğru seçilmiş makine ekipmanları ve alanında yetkin  kadrolarla çalışmanın işletmelerin kar marjlarında ve büyümesinde  önemli unsurlardan biri olduğunu hatırlatarak, sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz.

Demir makina sanayi kurulmuş olduğu günden bu güne kadar tamamen öz sermayesi ile, Türkiye de makina sektöründe, kablo makinaları,conta- fitil makinaları, plastik geri dönüşüm tesisleri,boru makinaları, hortum makinaları, pvc lambiri-panel makinaları,tel kaplama makinaları, plastik  granül makinaları, extruder ,extrusion hatları imalatı ile anahtar teslimi fabrikalar kurarak yerli sanayinin gelişimine katkıda bulunmuş, Türkiye’nin en önemli ekonomik sorunlarından olan cari açık probleminin, sebeplerinden biri olan makina ithalatı sorunun çözümüne, üretmiş olduğu  yerli  makine  parkurları ile katkı sağlamakla kalmamış, yapmış olduğu ihracatlar ile ekonomiye katkı sağlamıştır.

Son yıllarda  yerli makina üreticilerini teşvik ve  destek amaçlı çalışmalar sayesinde makina ithalatı ekonomik olmaktan çıkmış, yerli makina sanayi hem kalitesi hemde fiyatları ile dünya ile rekabet edebilir hale gelmiştir.

Demir makina sanayi yüksek üretim kalitesi ve uygun  fiyat politikaları  ile hizmet verdiği sektörlerde çeyrek asırlık referansları sayesinde  imalatına devam etmektedir.

Demir makina sanayi,1992 yılında plastik geri dönüşüm makinaları ve plastik granül hatları imalatı  ile başlamış olduğu çalışmalarına, fitil makinaları, kablo üretim makinaları, hortum makinaları, pvc lambiri makinaları,pp,pe,pvc,,pprc boru makinaları,plastik pervaz,korniş,kablo kanalı ve benzeri plastik  extrüzyon uygulamalarını geliştirerek ürün gamına gıda extrüzyonlarınıda eklemiştir.

Demir makine sanayi toplam kaliye anlayışı ile ,innovatif uygulamalar sayesinde  yüksek verimli  makine parkurları üreterek  minimum enerji ile maksimum verim hedeflenmiştir.

Dünyada, enerji darboğazının birçok felaketlere ve savaşlara   yol açtığı bilinirken yenilenebilir enerji ve geri dönüşüm sektörlerinin  stratejik önem arzettiyi bir gerçektir.

Biz firma olarak özellikle doğada yüzlerce yıl kaybolmayan, doğaya verdiyi zararı yanında ekonomik yönü ile plastik ve türevlerinin dönüşümünü sağlayan makinaların imalatını yaparak hem ekonomiye hemde gelecek nesillere daha temiz ve yaşanabilir bir dünya bırakmak adına üstlenmiş olduğumuz misyonun farkı ve bilinci içindeyiz. Bu sebeble ekonomilere yön verenler ve hükümetler yenilenebilir enerji yanında geri dönüşüm sektörünüde teşvik ederek gelecek nesillere daha temiz ,daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak için çalışmalıdır.