Eagle Ultrasonic

Yıkama Makineleri, Masa Üstü Yıkama Makinaları, Taşınabilir Yıkama Makinaları, Çok İstasyonlu Yıkama Makinaları İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Eagle Ultrasonic Yıkama Makineleri
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Perakende Satış
Firma Kısa Bilgi : Yıkama Makineleri, Masa Üstü Yıkama Makinaları, Taşınabilir Yıkama Makinaları, Çok İstasyonlu Yıkama Makinaları İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : Belirtilmedi
Kuruluş Yılı : 2000
Yıllık Ciro : Belirtilmedi
Eagle Ultrasonik Yıkama Makinaları Tanıtım Eagle Ultrasonik Yıkama Makinaları Tanıtım
034

Eagle Ultrasonic Yıkama Makineleri Parça Temizliğin Gücüyle Tanışın

Firmamız, endüstriyel temizlik sektöründe öncü bir marka olarak 2010 yılında kurulmuştur. Ultrasonik yıkama makineleri alanındaki uzmanlığı ve deneyimli ekibiyle kısa sürede başarıyı yakalamıştır. 2011 yılında EAGLE Ultrasonic markasıyla ilk cihaz satışını gerçekleştiren firma, kurumsallaşma yolunda önemli adımlar atmış ve CE ve ISO 9001:2015 belgelerini almıştır.

Eagle ultrasonic olarak faaliyet alanları arasında endüstriyel elektronik kart tasarımı, mikro denetleyici yazılım, otomasyon sistemleri projelendirme ve elektronik malzeme satışı ve servisi bulunmaktadır. Ayrıca proje ürünleriyle de dikkat çeken Eagle Ultrasonic, teknoloji ve inovasyonu bir araya getirerek endüstriyel sektördeki gereksinimleri karşılamayı hedeflemektedir.

Müşteri odaklı hizmet anlayışıyla profesyonellik ve güvenilirlik sunan firma, teknolojiyi yakından takip ederek sürekli olarak hizmet kalitesini artırmayı amaçlamaktadır. Eagle Ultrasonic, endüstriyel temizlik ve otomasyon ihtiyaçlarına yenilikçi ve kaliteli çözümler sunarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinmiştir.