Efor Makina - Kimdir

Efor Gıda Makineleri Kuruluş yılı olarak 1998 senesi itibari ile Türk Gıda Sektöründe hizmet faaliyetlerine ve imalatına başlamıştır. Kapalı alanda 1000 m2 Açık alanda 600 m2 olmak üzere toplamda 1600 m2'lik ürün sahasına sahibiz. Misyon temelimiz Efor Gıda Makinaları Tesisimiz modern imalat makinaları içeren üretim bölümü , güvenilir kalite kontrol ve araştırma, müşteri isteklerine uygun  ürünlerin geliştirilmesi , ürünlerin  kullanımı  sırasında  müşteriye her türlü teknik yardımın sağlanması esasına dayanmaktadır. Tüm türkiyede ve hatta dünyada fabrikalarımızı kurmuş bulunmaktayız. Gelişimi ve değişimi bir yaşam biçimi olarak algılayan şirketimiz ; deneyim , bilgi ve birikimin verdiği güçle saygıdeğer müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Özellikle tahin susam işleme makineleri imalatı yapmaktayız. Susamın kabuğundan ayrılması, temizlenmesi ve tahine dönüşmesi gibi hizmetlerin yanı sıra, susam makineleri, tahin makineleri, helva makineleri, lokum makineleri, reçel kazanları, pudra şekeri makineleri, meyve seçme bantları, pişmaniye makinaları imalatı gibi daha birçok kategoride makine imalat hizmeti vermekteyiz.Rusya, Amerika, Almanya, Nijerya, Fas, Kazakistan, etiyopya,mısır, tunus, afganistan, türkmenistan gibi birçok ülkeye hizmet faaliyetlerimizden yararlanmalarını sağlamaktayız. Üretimlerimizin %70'i ihracat bazlıdır, yani yurtdışı kaynaklı çalışarak imalat makinelerimizi ülke dışına pazarlamaktayız.

Bizi diğer gıda makineleri işletmecilerinden ayıran en büyük özellik, sağlamış olduğumuz profesyonel hizmet ve kurulumunu sağladığımız makinelerimize güveniyoruz.Hızlı değişim ve gelişme yaşayan gıda sektörü içinde "yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir" fikrini benimseyen Efor Gıda Makinaları firması olarak biz, sektörde yer alan ürünlerimizin  kalitesi ile hedeflediğimiz istikrarı sağlamış durumdayız.

 Gıda makineleri imalatında en iyi marka krom ve elektrik aksamlarını kullanıyoruz. Bizi biz yapan en iyi özelliklerden biri de, makinelerimizi kullanarak hizmet sektöründe kendi müşterilerine profesyonel hizmet sunmaya çalışan müşteri portföyümüzün duyduğu memnuniyet ve bize duymuş oldukları güvenleridir.

Efor Gıda Makinaları firması olarak Vizyonumuz yaptığımız parçalara güvenimizin yanında, ismimizi tüm dünyaya duyurarak bu sektördeki profesyonelliğimizi ilan edebilmektir. Yenilikçi ve geri adım atmadan herzaman büyüme hedefiyle teknik ve ticari stratejiler belirleyerek geçen her yıla göre firmanın daha fazla büyümeyi amaçlamaktadır.

Piyasadaki sektörel tutumları iyi analiz ederek, dinamik bir çalışan kadrosu, firmanın daha büyük adımlar atmasını sağlayan üst birim kadrosu bu konuda Efor Gıda Makinaları firmasının büyümesinde önemli bir etkeni oluşturmaktadır. Müşterinin bizden almak istediği, profesyonel destek hizmeti, detaylı bilgi analizi ve çözümleme odaklı bilgi alışverişi ile her müşteri %100 müşteri memnuniyet esasına göre faaliyetlerimizi sunduğumuzu anlamaktadır.
 
İlkelerimiz; Babadan oğula geçtiğine inandığımız Ticari ahlak, işine sadakat, müşterimize karşı ise özveridir. Efor Gıda Makinaları firması olarak gıda imalatı makinaları sektöründeki hedeflerimize ve aydınlık geleceğe olan inancımız tamdır. Gerek kurulumunu yaptığımız imalat alanında gerekse de ticaret mekanizması yönünden profesyonellikle portföyümüzü genişletmeye devam etmenin heycanıyla işimize sımsıkı tutanarak çalışıyoruz.
Sermayemiz ve Gücümüz Müşterilerimizin Memnuniyetinden gelir...

Saygılarımızla

Firma Profili

Efor' un Türk Gıda Sektörüne hizmeti 1998 yılında başlamıştır. Gelişimi ve değişimi bir yaşam biçimi olarak algılayan şirketimiz ; deneyim , bilgi ve birikimin verdiği güçle müşterilerine hizmet vermektedir.
Modern makinaları içeren üretim bölümü , güvenilir kalite kontrol ve araştırma, müşteri isteklerine uygun  ürünlerin geliştirilmesi , ürünlerin  kullanımı  sırasında  müşteriye her türlü teknik yardımın sağlanması esasına dayanmaktadır.
Hızlı değişim ve gelişme yaşayan gıda sektörü içinde "yaptıklarımız yapacaklarımızın garantisidir" fikrini benimseyen Efor, sektöründe yer alan ürünlerinin  kalitesi ile hedeflediği istikrarı sağlamış durumdadır.