Elka Elektronik - Kimdir

Eleka Elektronik 2008 yılında kurulmuş bir elektronik yan sanayi kuruluşudur.Kuruluş aşamasından günümüze kadar kendine ait herhangi bir ürün üretmeyi ve pazarlamayı hedef edinmeyerek,sadece yan sanayi olarak müşterilerine hizmet vermek amacıyla üretim yapan bir firmadır.

2008 yılından süregelen tasarım disiplini ve müşterilerimizle yakın temasta bulunan tasarım anlayışı sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarını anlayıp bu ihtiyaçlara tümüyle cevap veren çözümler sunmaktadır.

Firmamız bize güven duyan ,yüksek kalite standartları ve hizmet anlayışıyla çalışan müşterilerimizle devamlı güç kazanarak büyümektedir.
Üretim teknikleri ve tasarım konusunda kendisini geliştirmiş ve gerekli donanıma sahip olan Eleka Elektronik ; her türlü -Smd yada Th – elektronik kartın tasarımını , fason ve malzemeli üretimini hangi miktarda olursa olsun gerçekleştirmektedir.
Eleka Elektronik, dokümantasyondan üretime kadar belli bir tasarım disiplini ve üretim tekniği konusunda kendisini sürekli geliştiren ve bu konuda gerekli donanıma sahip olan Eleka Elektronik; her türlü SMD ve TH elektronik kart tasarım ve üretimi konusunda bölgenin en gelişmiş donanım ve üretim tekniklerine sahip fabrikasıdır.

Elektronik departmanımız, ar-ge, SMD dizgi, manuel dizgi (TH/DIP), konveyor pota lehim ve kart test birimlerinden oluşmaktadır.

Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulundurmak misyonumuzdur.