Enpatek Paketleme

Koli Hazırlama Makineleri, Koli Bantlama Makineleri, Koli İçi Ürün Yerleştirme Makineleri, Koli İçi Poşet Yerleştirme Makineleri, Koli Asansörü, Palet Taşıma Sistemleri, Palet Streçleme Makineleri

Firma Ünvanı : Enpatek Makina İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici İthalat
Firma Kısa Bilgi : Koli Hazırlama Makineleri, Koli Bantlama Makineleri, Koli İçi Ürün Yerleştirme Makineleri, Koli İçi Poşet Yerleştirme Makineleri, Koli Asansörü, Palet Taşıma Sistemleri, Palet Streçleme Makineleri
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2018
Sermaye : 2500.001-10.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 5.000.000 - 24.999.999 TL Arası

Enpatek Endüstriyel Paketleme Teknolojilerinde Güvenilir Çözüm Ortağınız

Firmamız, endüstriyel paketleme teknolojilerinde lider bir marka olarak öne çıkıyor. Mersin merkezli olan firmamız, gıda ve gıda dışı sektörler için mühendislik çözümleri sunuyor. 2015 yılında kurulan Enpatek, yenilikçi yaklaşımı ve kalite odaklı çalışmasıyla sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Ürün gamımız, koli hazırlama makineleri, bantlama makineleri, palet taşıma sistemleri ve daha fazlasını içerir. Müşterilerimize komple paketleme hatları sunarak üretim süreçlerini optimize etmelerine yardımcı oluyoruz.

Enpatek olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve kaliteli ürünlerimizle güvenilir bir çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz. Endüstri 4.0 prensiplerine uygun olarak üretim yapıyor, müşterilerimizin taleplerini karşılamak için sürekli olarak Ar-Ge çalışmalarına önem veriyoruz.