Ensar Makina - Kimdir

Biye Makinaları, Otomatik Biye Kesim Makinaları, Verev Makinaları, Kumaş ve Biye Kesme Makinaları, Kumaş Sarım Makinalarının İmalatını ve Satışı

Ensar Biye Kesim Makinaları

Ensar Makina 2011 yılından günümüze kadar yıllar içersinde farklılık göstererek ürün çeşitlerini genişletip, daima kalite ve prensipli çalışmayı ön planda tutarak hizmetlerine devam etmektedir. Ensar makina olarak biye kesim makinaları, verev sarım makinaları, düz sarım makinaları, kumaş boy ebatlama ve sizin istemiş olduğunuz değişik makina sistemlerini ileri teknoloji üretimi ile tamamen kendi bünyemizde imal ediyoruz. Makinalarımızın hepsi 2 yıl mekanik 1 yıl elektronik garantilidir. 

 

Ensar Makina bünyesinde çalışan özgün bakış açısına sahip ekibiyle ürünlerinde kalite ve uyumluluktan ödün vermeyip, her detayda farklılıklara imza atan felsefesini ilke edinerek oluşturduğu yenilikleri ile müşterisinin karşısına çıkmaktadır.

- Sektördeki yerini daha yüksek seviyeye taşımak,

- Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirecek müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak,

- Her geçen gün yeni ürün grubu eklemek ve bu doğrultuda imalatçı beklentilerini en üst düzeye taşımak,

- Yurtiçi ve yurtdışı hizmet anlayışını geliştirmeyi, yeni istihdamlar sağlamak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak amacıyla ilke edinmek,

- Farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak ve geniş ürün yelpazemiz ile üretici beklentilerini en üst düzeye taşımak.