Erdaş Ambülans Ekipmanları - Kimdir

Ambulans Dizaynı ve Sedye Ekipmanları

Erdaş Ambülans, Muammer KILIÇ tarafından 1999 yılında İstanbul'da kurulmuştur. Muammer KILIÇ, 1978 yılından itibaren otomotiv sektöründe çekirdekten yetişmiş bir sanatkardır.

1989 yılına kadar Mercedes, Volvo, Saab, Scania araçlarında eğitim görmüş ve 1989 yılından 1994 yılına kadar Saab Scania Doğu Anadolu Bölgesi Yetkili servisliğini yapmıştır.

1994 yılı sonunda İstanbul'a yerleştikten sonra özel oto servisi olarak hizmette bulunmuştur.

1999 yılında ambülans dizaynı ve tıbbi teknik cihazlar konusunda bilgi ve tecrübe kazanarak, var olan sanatkarlığını bu ürünlere de katarak, siz saygıdeğer müşterilerimizin hizmetine kaliyeli bir şekilde sunmayı başarmıştır.

Karayolu ambülansı ile hasta taşımacılığı sektöründe, önemli bir yere sahip olan güven, konfor ve ciddiyet kavramlarını ergonomi ile buluşturan ERDAŞ AMBULANS, müşteri istek ve beklentilerini kısa sürede yerine getirerek sektöründe önemli bir müşteri portföyü oluşturmayı başarmıştır.

ERDAŞ AMBULANS, halen her marka hafif ticari araçların karayolu ambülansına dönüştürülmesi, her türlü hasta taşıma sedyelerinin imalatı, klima montajı, elektronik siren sistemleri ve genel tıbbi ekipmanlarının satışı, montajı ve satış sonrası servis hizmetlerini sağlamak üzere Güngören Oto Sanayi sitesinde hizmetlerine devam etmektedir.

ERDAŞ AMBULANS, müşterilerinin belirlediği istek ve beklentiler doğrultusunda çalışmayı bir ilke olarak kabul etmiş ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2007 yılından itibaren de çalışma planı ve teknolojisini yenileyerek sektöründeki kalitede öncü bir kuruluş haline gelmeyi hedeflemiştir. Bunun en büyük kanıtı da, çalışmalarını dünyaca kabul kalite standartlarına taşımak üzere ISO 9001 KYS kurması, ayrıca imalatını TS EN 1789 Standartlarına uygun hale getirmek için girişimde bulunmasıdır...