Ertech Makina - Kimdir

CNC Makinaları, Pinyon Dişli ve Kramayer, Takım Değiştirme Çatalı, Vakum Pompası, Lineer Yatak, Redüktör, Cnc Yedek Parçaları, Spindle Bakım ve Tamiri, Revizyon Retrofit, Teknik Servisi, Pazarlaması ve Satışı

Ertech Makina

Ertech Makina, 2011 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Ertech Makine, Türkiye ve Orta Doğu’da satışını yapmış olduğumuz Ahşap İşleme Makineleri ve Ahşap İşleme Makineleri Kesici Takımlarının mühendislik ve teknik servis hizmetlerini sahip olduğu tecrübe ve profesyonellik ile başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Gelişen teknolojik yenilikleri yakından takip ederek, yapılan AR-GE faaliyetlerini yürüten Ertech Makina, uzmanlık alanı olan otomotiv, ahşap ve kompozit vb. sektörlerin yanında alüminyum sektörüne, alüminyum işleme makinaları ile dahil olmuştur.

2012 yılından itibaren 3 eksen cnc işlem merkezleri ve 5 eksen cnc işlem merkezlerine Fagor Kontrol Kartı, retrotif ve revizyon hizmetine başlayarak, 100’ün üstünde cnc işlem merkezi revizyon işlemlerini başarılı şekilde tamamlamıştır.

Verdiği üstün ve kaliteli hizmeti Türkiye’nin yanı sıra Orta Doğu ülkelerine de taşıyan Ertech Makina Romanya, Azerbaycan, ve Türkmenistan’da makine bakım-onarım servisi ve makine kontrol revizyon hizmetiyle memnuniyet sağlamaktadır.

Hizmet verdiğimiz başlıca makine markaları; FLEXİCAM CNC ROUTER, PADE 5 EKSEN CNC İşlem Merkezi, BALESTRİNİ 5 EKSEN CNC, BALESTRİNİ VE PADE SANDALYE İMALAT MAKİNALARI.

2012 yılından itibaren hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimize CAD/CAM yazılım alanında da Alphacam CAD/CAM programının satış ve servis desteğini sunmaktayız.

Hizmette mükemmelliği ve müşteri memnuniyetini öncelik edinen Ertech Makina, faaliyetlerindeki  tutku ve şeffaflığı işine yansıtarak kalite kontrol süreçlerini izleyen, yöneten ve disiplinli bir şekilde icra eden kurumsal bir kültüre sahiptir.

Dünya standartlarının üstünde teknolojik altyapıya sahip olan Ertech Makina, sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklı bir firma olarak hizmet vermeyi planlamaktadır.

Ahşabı Sanata Dönüştürüyoruz

Şirket merkezimizde, müşteri portföyümüze hem teorik hem de pratik alanda hizmet sağlamakta, alanında uzman profesyonel teknik kadromuzla 7/24 müşteri desteği sağlamaktadır.

Ülkemizde düzenlenen sektörün en büyük fuarlarına katılarak müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için sürekli çalışıyoruz.