Gezer Çene Paketleme Makinası Popüler Ürünler

Gezer Çene Paketleme Makinası Çeşitleri

Hıza dayalı, yüksek, geniş ve uzun ürünler için üretilen yeni nesil gezer çene paketleme makinası sayfamızda. Gezer çene paketleme makinası helva, gruplandırılmış lokum, grup gofret, grup ekmek, grup bisküvi ve çok paketli paket tipleri için kolaylıkla kullanılabilir.

Gezer çene paketleme makinası teknik özellikleri ve ekipman özellikleri, gıda standartları, kullanılabilirlik ve diğer isteğe bağlı özelliklere uygunlukları hakkında gerekli bilgileri ortaya koymaktadır. Gezer çene paketleme makinası yatay sistemdeki yüksek, büyük ve ağır ürünleri paketlemek için tasarlanmıştır. Gezer çene paketleme makinası  gıda endüstrisi, kozmetik ve temizlik endüstrisi, otomotiv endüstrisi, tıbbi ürünler, elektrik malzemeleri, mobilya aksesuarları, PVC kalem sistemleri, beyaz eşya, oyuncaklar, hediyeler, ıslak mendiller, cep mendilleri vb alanlarda kullanılabilmektedir. 

Tüm ayar ve fonksiyonlara Gezer Çene Paketleme Makinası dokunmatik kontrol panelinden erişilebilir. Gezer çene paketleme makinası ısı ayarları, fotosel ayarları, paket kesme uzunluğu, kapasite, gerekli ürün sayısı vb. ekrandan ayarlanabilir ve ekrandan izlenebilir.