Güven Mühendislik

Fiber Optik ve Bakır Telli Kablo Üretim Makinaları, CNC Tezgahlar, Elektronik Cihaz Kutusu, Otomatik depolama ve taşıma sistemleri imalatı yapmaktadır.

Firma Ünvanı : Güven Müh. San. Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici
Firma Kısa Bilgi : Fiber Optik ve Bakır Telli Kablo Üretim Makinaları, CNC Tezgahlar, Elektronik Cihaz Kutusu, Otomatik depolama ve taşıma sistemleri imalatı yapmaktadır.
Çalışan Sayısı : 11-50 Arası Çalışan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2000
Sermaye : 10.000.001-50.000.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 1.000.000 - 4.999.999 TL Arası

Güven Makina Hakkında

Kayseri Organize Sanayi sitesiden 2000 yılında kurulan firmamız makine ve elektronik sektörüne hizmet vermeye başlamış, 2000 yılından sonra imalatını yaptığı makinaları piyasaya sunmuş ve makine atılımını yapmıştır. Üretimini yaptığımız makineler; Fiber Optik ve Bakır Telli Kablo üretim Makinaları, Fiber Optik ve Bakır Telli Kablo üretim Makinaları modernizasyonu, CNC Tezgahlar ile Elektronik Cihaz Kutusu İmalatı, Otomatik depolama ve taşıma sistemleri ve bunun yanı sıra Cnc Tezgahlarının imalatını ve hizmetini de vermektedir. Müşterilerinden aldığı geri dönüşlerle ve yaptığı tecrübeli işlerle kendini ileri seviyeye taşıyan firma verdiği hizmetin karşılığını en iyi markalar arasına girerek almıştır. Güven Mühendislik uzman kadrosuyla ince işçiliğiyle kalite odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.