Has Makina Hırdavat - Kimdir

Hırdavat ve Havalandırma Makinaları, Boru Profil Makinesi, Et İşleme Makineleri, Kaynak Makineleri, Matkap Tezgahı, Pres Tezgahı, Zımpara Makinesi, Ahşap Profil Kesim Makinesi Pazarlama ve Satışı

HAS Makina Hırdavat ve Havalandırma

HAS Makina, uzun bir süredir "HIRDAVAT" sektöründe yapmış olduğu ithalat ve pazarlama faaliyetleri ile toptan satış grafiğini tüm yurda yaymıştır.

HAS Makina, Boru Profil Makinesi, Et İşleme Makineleri, Kaynak Makineleri, Matkap Tezgahı, Pres Tezgahı, Zımpara Makinesi, Ahşap Profil Kesim Makinesi Pazarlama ve Satışı yapmaktadır.

Güvenli ve hızlı hizmet anlayışımız kaliteli ve nitelikli ürün yelpazemiz, uygun satış koşullarımızla siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Sektörümüzde iç dış arenada modern ve atılımcı bir politika uygulamakta, 21. yüzyılın getirdiği teknolojilerin gereklerini yerine getirmeye çalışmaktayız.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak.
Kaliteyi en üst seviyede tutmak.
En az hatalı ürünle en iyi hizmeti sunmak.
Kaliteden taviz vermeden ürün ve hizmet kalitemizi artırmak.
Müşteri isteklerine zamanında cevap vermek.
Sağladığımız kaliteli hizmet anlayışıyla iş alanımızda lider kurum olmak.

VİZYONUMUZ

HAS MAKİNE HIRDAVAT, müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde tutarak, güvenilir ve aranan bir firma olmayı başarmıştır. Bu başarının vermiş olduğu haklı gurur ile pazar payını sürekli artırmayı hedeflemektedir.

Küreselleşen dünya pazarında teknolojik gelişmeleri takip ederek ve toplam kalite felsefesini tüm yönetim ve uygulama kademelerinde yaygınlaştırarak; insanlığa, çevreye ve evrensel değerlere olan sorumluluklarını yerine getirmeye devam edecektir.