Hürteknik Koli Bantlama Makinası

kategorisinde 5 adet ürün

Koli Bantlama Makinası Popüler Ürünler

Bantlama makinaları muhtelif koli ebatlarına göre en ve yükseklik ayarı kolay biçimde yapılarak kolilerin alt ve üstlerini aynı anda bantlayabilen makinalardır. Bantlama makinaları yarı otomatik olduğu gibi , tam otomatik , sensörlü , kendisi kapatmalı , ürün bandına otomasyon , bant eni değişken olan ve pek çok büyük koli ebatlarına da uyum sağlayabilir. Bantlanacak olan kutu personel tarafından itilerek manuel şekilde beslenir. Koli genişliği için kenar dayamaları, her kolide otomatik olarak makine tarafından ayarlanır. Kolinin altını ve üstünü bantlayabilir. Bantlama, kutu kapama makinesi, kutu paketleme makinası gibi farklı isimlerle bir çok alanda kullanılır. Yerden yüksekliği istenilen yüksekliğe göre mekanik olarak ayarlanabilir. Opsiyonel olarak çalışma mm'si ayarlanabilir. Çalışma kapasitesi veya mm'si size en uygun olan makinay bulmak için sayfamızı ziyaret edin.

Oldukça basit bir mantıkla çalışan bu makinalara genelde el ile besleme yapılır. Personel koliyi bir taraftan tutar kapaklarını kapatır ve makinanın içine yerleştirir. Makinanın içinde bulunan bantlama kolları yardımı ile koli batlanır ve çıkıştan aşağı itilir. Kolinin bulunduğu zemindeki silindirler yardımıyla koli kolayca hareket eder ve ilerleme sağlar. Kimisi el ile besleme yapılmaz ve tam otomatiktir. Koliler bir konvöy üzerinde makinaya ulaşım sağlar.

Seri üretim yapan firmalar tarafından oldukça fazla tercih edilir. Gıda , kozmetik , sağlık , eşya gibi hemen hemen tüm sektörler tarafından kullanımı olan harika bir üründür. Kusursuz ve sağlam bir şekilde bantlama yaparak uzun ömürlü ürün muhafaza edebileceğiniz paket hazırlamanızı sağlar. Dakikada bantlama yapılacak kapasitesine göre model seçebilirsiniz.Portalımızda birbirinden farklı modellerin olduğundan bahsettik . Otomatik olarak hiç yorulmadan bantlamaları belirlediğiniz hız ve ayarda yapabilen makinalar , yarı otomatik olup biraz yardım etmenizle çalışan modeller gibi birden fazla model ve çeşite bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Türkiyenin önde gelen kolileme makinası üreticileri ile iletişe geçmek ve satın almak için sayfamızı ziyaret edin. Kolileme makinası çeşitli modelleri ile sayfamızda sizleri bekliyor. İhtiyacınıza en uygun kolileme makinasını tespit etmek ve satıcısıyla iletişim kurup bilgi almak için hemen sayfamızı ziyaret edin. Her bütçeye uygun kolileme makinasına ulaşabilmek ve inceleyebilmek için hatta dilerseniz satıcılarıyla iletişime geçebilirsiniz. Kolileme makinası seçenekleri ve detaylı ilanları fiyat seçenekleri ile burada. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Kolileme Makinası kategorisinde.

Hürteknik Koli Bantlama Makinası Fiyatları ve Çeşitleri, Satılık Hürteknik Koli Bantlama Makinası tüm detaylarıyla bu sayfada inceleyin.