İnan Plastik - Kimdir

Plastik geri dönüşüm makinaları ve ekipmanları imalatı

İnan plastik makinaları ilk olarak 1991 yılında küçük bir mühendis atölyesi olarak plastik kırma makinesi üretimine başladı.

İlk olarak şirket plastik kırma makinalarına odaklanmış olsa da sonraları ürün ağını genişleterek; Extruder, Mikronize Makinası, Shredder (parçalayıcı) ve diğer geri dönüşüm makine ekipmanlarının üretimine başlamıştır.

Gelişen teknolojiye uyum sağlayan şirketimiz ürün gamını daha da genişleterek geri dönüşüm hatlarını tesis olarak kurmaya başlamıştır. Şirketimiz müşterilerimizin taleplerine göre kaliteli ve sertifikalı ürünleri uygun fiyatlara üretmektedir.
Projelerin uygulanması ile birlikte şirketimiz kısa süre de dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Kaliteli ve güvenilir makine üretimimiz sayesinde müşterilerimiz tarafından iyi bilinen bir şirket haline geldik.

Ar&Ge çalışmalarımızın verdiği olumlu sonuçla birlikte özellikle Kırma Makinalarında da kullanıcı dostu ve güvenilir makine sistemleri tasarladık. Bununla birlikte satışlarımız kısa sürede hızlı bir artış gösterdi.
Uzmanlaşan idari kadromuz ve ekibimizle birlikte verimlilik analizi yaptıktan sonra, uygun fiyata yüksek kaliteli ürünler üretme başarısını göstererek uluslararası pazarda kendimize bir kapı açma fırsatını yakaladık. Firmamız Almanya, İngiltere, Hollanda, Romanya, İspanya, Yunanistan , Bulgaristan vb. Avrupa ülkeleri , Orta Doğu, Afrika ve Asya ülkelerine ihracat yapmaktadır ve diğer pazarlar için araştırmalarına da devam etmektedir.
Satış sonrası hizmetlerimizi, müşteri talep ve isteklerini garanti koşulları içine alarak teknik destek olarak sunuyoruz.
Bununla birlikte, makinalar geri dönüşüm teknolojilerindeki yeniliklere göre geliştirilmektedir.

Kaliteyi, dayanıklılığı üst seviyeye çıkararak kullanıcı dostu ve güvenilir makineler üretmek sadece bugün için değil gelecekte de temel prensibimiz olacaktır.Çevre projelerini, geri dönüşüm makinaları üreterek desteklemekten gurur duyuyoruz.