İşkur Makina - Kimdir

İşkur Makina Hakkında

Şirketimiz 1989 yılında 2.el Konfeksiyon Makinalarının alış ve satışı doğrultusunda 50 m2 bir showroom da İstanbul'un 500 Evler semtinde kurulmuştur.İlerlerleyen zamanlarda Türkiyenin ve Konfeksiyon Tekstil Sektörünün hızla gelişmiş olduğu ülkemizde,firmamız hızla büyüyerek gelişen dünya pıyasasında yerini almıştır.

Şirketimiz şuanda 800 m2 kapalı alanda Türkiye iç piyasasına ve Dünyanın belirli bölgelerine yaptığı ihracatla yoluna devam etmektedir.

Faliyet alanlarımız;

-Sıfır dikiş makinaları mümesilliği

-30.000 Çeşit Yedek parça stoğu,İthalat ve ihracatı

-Konfeksiyon dikiş ipliği mümesilliği

-Konfeksiyon Ekipmanları İmalatı ve satışı

-Hedefimiz doğrultusunda Tekstil ve Konfeksiyon sektöründe hizmet veren bütün kurum ve kuruluşlara en iyi hizmeti sağlamak ve uzman kadromuzla gerekli desteği vermektir.

-Yerden yükseklik ayarlı,yatak,masaüstü portatif katlanabilir laptop sehpası,soğutuculu laptop sehpası,koltuk ve yatak yanı sehpa modelleri

eşitlerimiz ile bilgisayarınızı daha rahat kullanabilirsiniz

-Laptop sehpası üzerinde film izleyebilir,notebook bilgisayarınızı kullanabilir,oyun oynaya bilir kitap dergi okuyabilirsiniz.

-Ayrıca ürünlerimiz portatif olup çok az yer kaplar ve kolayca taşınabilmektedir

-Ürünlerimiz çok amaçlı ve her türlü kullanım çeşitlerine göre tasarlanmıştır.Size uygun modeli ücretsiz kargo avantajları ile satın alabilirsiniz.

-Yerden yükseklik ayarlı ayaklı ipad-tablet standımız çok amaçlı olarak bir çok sektörde kullanılmaktadır