Kadromak Makine - Kimdir

Profil Sarma Makinası, Laminasyon Hatları, Folyo Dilimleme Makinası, Tutkal Sürme Hattı, Otomatik Kapı Tutkal Sürme Makinası, Özel Makina İmalatı ve Satışı

Kadromak Makine, Ahşap İşleme Makineleri Üretimi ve İthalatı Yapmaktadır.

Kadromak Makine, sektörün lider konumunda olan yabancı makine üreticileriyle çalışmaktadır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak öncelikli görevimizdir. 

Kadromak Makine 2007 yılında Ağaç İşleri Endüstri Yüksek Mühendisi Nahid Yamak tarafından kurulmuştur.

Kadromak Makine, mobilya üretimi ve ağaç işleri sektöründe dünyanın önde gelen makine markalarının Türkiye temsilciliğini alarak kısa sürede sektörün lider firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Firmamızın ana ilkesi sizlere doğru çözümleri satış öncesi ve sonrası hizmetleriyle sunabilmektir.

Hedefimiz siz değerli müşterilerimizin çözüm ortağı olmak ve uzun soluklu beraberlikler kurmaktır. Bu yüzden Kadromak Makine hedeflerini gerçekleştirmek için sürekli iyileştirme anlayışı içinde genç ve dinamik ekibinin yurt dışı ve yurt içi eğitimini sağlamaktadır.

Kadromak Makine, vizyon ve stratejilerin belirlenmesinde, firma içinde yaratılacak sinerji ile müşterilerine sağlanan değerlerin arttırılmasından sorumlu bir firmadır.