İlan No: #00096682
Kategori: Klor Dezenfeksiyon Sistemleri
Marka: Fokus Water
Model Tipi: F-KDS-001
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 15.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Beyoğlu / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 216 312 22 99

Yetkili: Fokus Water

Çekmeköy / İstanbul / Türkiye


Klor Dezenfeksiyon Sistemi

Klorlama Sistemleri

Suyun homojen olarak sodyum hipoklorit ile klorlanarak mikrobiyolojik dezenfeksiyonunu, ayrıca suda bulunması muhtemel nitrit ve amonyak türevlerinin oksitlenerek zararsız bileşiklere yükseltgenmesini böylece suyun kullanılabilir ve içilir hale gelmesini sağlar. Dezenfeksiyon hızı bakiye klor derişimi, temas süresi, bulanıklık, sıcaklık, pH değeri ve giderilecek olan mikroorganizmaların cinsi gibi faktörlere bağlı olarak değişecektir.

On-Off Kumandalı dozaj ünitesi: Hidrofor veya benzeri bir üniteden kontak almak suretiyle çalışır. Elektromanyetik pompa üzerinde bulunan ayar düğmesi ile dozaj debisi manuel olarak ayarlanır.
 

Debi kontrollü dozaj ünitesi: Elektromanyetik oransal bir dozaj pompasına sahiptir. Bu pompa su hattına bağlanan ve belirli nitelikte sinyal veren su sayacından (debimetre) komut alarak hattan geçen debiye bağlı olarak dozlama yapar.
 

pH kontrollü dozaj ünitesi: Sensörü vasıtasıyla yaptığı ölçümde elde ettiği pH değerine bağlı olarak sahip olduğu elektromanyetik oransal pompa ile dozlama yapar.
 

ORP kontrollü dozaj ünitesi: Sudaki klor miktarını sensörü vasıtasıyla mV (milivolt) cinsinden ölçer. Ünite üzerinden ayarlanan değere bağlı olarak, klor miktarı ayarlanan değerin altına indiği anda sahip olduğu oransal pompa ile dozlama yapar.

 

Klorinatör: suyun temizlenmesi amacıyla klorlu su hazırlayıp ana suya basan otomatik dezenfeksiyon makinasıdır. Havuz tipi ve el tipi yüzer olarak bulunmaktadır.

Klor Dezenfeksiyon Sistemi, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!