İlan No: #00099599
Kategori: Basınçlı Yüzey Yıkama Makinası
Marka: Metu Elektromekanik
Model Tipi: KHT-1
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Eyüp / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Metu Elektromekanik

Eyüp / İstanbul / Türkiye


Konveyör Hatlı Yıkama Tesisi

 

Konveyör Hatlı Tesisler >>>

 

      Konveyörlü yüzey işlem tesislerinde, taşıma şekli işlem görecek parçanın geometrisine göre askılı veya bantlı olabilir. İşlem görecek parçalar, giriş bölgesinde hareketli konveyöre konulduktan/asıldıktan sonra, sırasıyla yıkama, pas alma, durulama, fosfatlama, pasivasyon (pasa karşı koruma), kurutma ve benzeri gibi işlemlerden el değmeden geçerek, çıkış bölümüne ulaşır.
Malzemelerin her noktasını, üstten, alttan ve yanlardan eşit ve etkin şekilde temizleyecek, 304/316 kalite paslanmaz çelikten imal edilmiş, ithal nozullar kullanılır.
İşlem görecek parçalara göre özel olarak dizayn edilen konveyör bant, 304 ya da 316 kalite paslanmaz çelik olup, çok iyi taşıma kapasitesine sahiptir. Çeşitli ağırlıklar için tasarlanmış METU ELEKTROMEKANİK imalatı olan bu bantların en önemli özelliği %85’in üzerindeki su geçirgenliğidir.
Konveyörün hızı, dijital hız kontrol cihazlarıyla geniş bir aralıkta ayarlanabilir. Sirkülasyon sisteminde ithal, paslanmaz, 95 °C’ye dayanıklı, dik tip
daldırma pompalar kullanılır.
Isıtma sistemi; isteğe bağlı olarak, elektrikli, eşanjörlü ya da brulörlü olabilir. Enerji tasarrufu sağlamak için kazanlar ve üst gövde, izolasyon malzemeleri ile kaplanır.
PLC bulunan sistemlerimizde tüm tesis operatör panelinden kumanda edilir. Her makinemizde standart olan otomatik su besleme, sıvı seviye kontrolü, torkmetre ve benzeri olmazsa-olmaz güvenlik sistemlerinden farklı olarak, sistemin tüm parametreleri ve arızalar ekrana yansıtılır, otomatik dozaj ile istenilen tank konsantrasyonları sabit tutulabilir, günlük ,haftalık v.b. işlem gören parça sayısı, işçinin gecikme süreleri ve isteğe bağlı olarak, akla gelebilecek daha bir çok raporlama ve kontrol yapılabilir.

Konveyör Hatlı Yıkama Tesisi, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!