İlan No: #00107085
Kategori: Lazer Markalama Makinası
Marka: SEİ
Model Tipi: H-Type
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Esenler / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Avea Etum Teknoloji

Esenler / İstanbul / Türkiye


Lazer Kesim Markalama Sistemi SEİ H-Type

Öncelikle bilinmelidir ki H-Type Lazer modeli plotter (masa) tipi lazer cihazları arasında en hızlı kesen, karartmayan ve birden fazla katı tek seferde kesen nadir cihazlardandır. 
 
Lazer Kaynağı; CO2 laser 60, 100, 115, 200, 230 ve 350 watt güçte sekiz ayrı modeldir.

Kafa; X ve Y koordinat hareketli kafa. Net çalışma alanı 70cm x 100 cm.  Derinlik 12cm. Tamamen profesyonel bir cihaz. İlavelerinde istenirse CCD kamera, silindir cisimlerin üstüne yazı yazan sistem eklenebilir.
Sei firması tarafından üretilen H-Type, profesyonel bir cihaz olarak gerçek anlamda raster marking (resim) ve  vectorial cutting (kesim) yapmaktadır. Yüksek teknoloji ile synrad firmasının firestar model profesyonel Co2 laser tüpleri ile donatılmışlardır. H-Type serisi levha veya rulo malzemeler için esnek olarak dizayn edilmiş ve yüksek performans ve üretim sergilemektedir.

H-Type, esnekliği ve dayanıklı performansı ile çok değişik sektörlerde kullanılan bir profesyonel üretim aracıdır. Diğer cihazlarla karşılaştırılamayacak keskin hareket netliğine sahip, yeni interplolation algoritmalı, sorunsuz ve ömürlü kaliteli fırçasız servo motorlarla donatılmıştır.  Cihaz; kırmızı led ışığı, CCD kamera, 360 Derece dönme aparatı gibi zengin seçeneklerle donatılıp, zor uygulamalarda dahi yüksek hız ve netlikte dayanıklı üretim performansı sergiler. Akrilik, polyester, cam, ahşap, deri ve lastik gibi çoğu malzemeler kolayca işlenebilir. H-Type, kullanımı kolay geniş ön ve üst panele sahiptir. Bununla birlikte, büyük ebattaki malzemeler ön ve arka kapakların açılması ile kolayca yüklenip boşaltılabilir. Seçenek olarak konveyor ile rulo malzemeler dahi kolayca hareket ettirebilir. Çalışma tablası 70 x 100cm ebatlarında çalışır. Malzemeler ise 80x110cm kadar olabilir. H-Type cihazı tam güvenlik sağlar. Dünya standartlarındaki Lazer Class 1 ürünler ve onun ilaveleri olan diğer standartlarla donatılmışlardır. (CE, CDRH, IEC825).

H-Type, olağan dışı özelikleri ile rakip tanımaz. Bütün özellikleri ile keski dizayn, etkilenme ve güven sağlar.  Otomatik odaklama sistemi, bilgisayardaki programdan kontrollü hava püskürtme sistemi, micro filtre ile ayarlanabilir hava akış sistemi, bal peteği tablası, yanlardan ve tabladan emiş yapan duman sistemi, ışıklandırılmış çalışma odası, açılabilen ön ve arka kapakları, 360 derece malzeme döndürebilen aparatı, Kros poza tanıyan CCD kamerası, Rulo malzemeler için konveyor sistemi, Motorlu yükseklik ayarlı masa, Class1 güvenlik özellikleri ile Yüksek Teknolojidir.

H-Type, rakiplerine kıyasla, yeni teknoloji ve dakikada 38000 rpm devirle dönen fırçasız ve yüksek hızlı motorlara sahiptir. Motorlar; pozisyon ve hız kontrollü kapalı devre encoderler ile donatılmıştır. Gerçek vektör (çizgi) modunda çalışır. Gerçek eğriler yapar. Z aks DC motorlar masanın odaklanmasını sağlar. Güvenli lazer ışın demeti aktarımı, sürekli lazer ışın demeti kalitesi, lazer çıktı güvenlik kiliti, led dioed ışığı, ayarlanabilir ve değiştirebilir kesim kafa memesi, profesyonel pc programı Icaro, geniş dosya import listesi, malzeme kalınlık ve tip ayarları... hepsi H-Type`te.

Malzemeler
Kumaş, Deri, Polyester, Akrilik, Ahşap, Plastik, Köpürtülmüş Pvc, Lastik, Kontraplak, MDF, Kereste, Strapor, Boyanmış ve Kaplanmış Metaller, Eloksallı Alüminyum ve daha birçok malzeme...

Seçenekler
Resim Modulü, Poza Tanıma Sistemi CCD Kamera, 3 Boyutlu Kontur Kesimi, Delik Delme Aparatı, Duman Emme Ünitesi, Duman Filtresi, Kırmızı Odaklama Işığı, Değişik Odaklı Lens Seçenekleri...

Sektörler
Tekstil, Deri, Ambalaj, Akrilik, Hediyelik Eşya, Ahşap Uygulamaları, Membrane Tuş Takım Kesimi, Plastik Kesimi, Stencil Kesimi, Model ve Maket Yapımı...

İşlemleri
Kesim, Yarım Kesim, Perfore Kesim, Markalama, Oyma...

Lazer Kesim Markalama Sistemi SEİ H-Type, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!