İlan No: #00107086
Kategori: Lazer Markalama Makinası
Marka: SEİ
Model Tipi: NRG 608
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Esenler / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Avea Etum Teknoloji

Esenler / İstanbul / Türkiye


Lazer Kesim Markalama Sistemi SEİ NRG 608

NRG (Enerji) 608 en son lazer teknolojilerini bir arada toplayan tabaka levha Kesim ve Kazıma işlerinde kullanılan, ham veya işlenmiş bütün Plastik, Pleksiglass, Ahşap, Deri, Kumaş gibi malzemelerle çalışan lazer sistemidir. Lazer gücü isteğe ve malzemeye göre 100 watt başlayarak 220 watt kadar olabilir.  Bu sistem; üretimde yüksek hız, kalite ve verimlilikte artış sağlar.  Cihaz class4 üstü açık lazer güvenliğine uygun dizayn edilmiştir. Kullanılan lazer kaynakları Dünyanın en iyisi olan Alman Rofin Sinar ürünleridir. Bu lazer kaynakları masrafsız  bakımları ve uzun ömürleri ile her zaman kaliteli, sürekli ve kesintisiz lazer çıktısı verir.

NRG (Enerji) 608 isteğe göre otomatik poza tanıma sistemi, malzeme üzerinde zaman kaybetmeden ve fire vermeden yerleştirme ve izleme projektör sistemi seçenek olarak sunulur. Sistem üzerinde bulunan Lan kartı vasıtasıyla kendisine ait Icaro programı ile kontrol edilir ve kolay çalıştırılır.

Lazer Kesim Markalama Sistemi SEİ NRG 608, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!