Lisepro Energie & Robotik Sanayi - Kimdir

Yem Üretim Robotu, Yem Üretim Makinaları, Rüzgar Türbünleri, Dikey Rüzgar Tünelleri, Motorlu Yamaç Paraşütleri İmalat, Üretim, Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri

ceo DİPL.ING. (ROBOTIC) TURGAY ÖZDEMİRALP 

Kalite Politikamız

Şirketimiz kamu, özel kuruluş ve şahsi girişimcilerin, sektörel bazda baş gösteren ihtiyaçlarına yönelik, mekanik, elektronik, teknik, yazılım, teknoloji geliştirme ve üretim alanlarında daha verimli ve daha az zaman harcayarak sonuca ulaşmalarını sağlayacak yardımcı ekipmanların ve alternatif çözümlerin sunulması ya da tasarlanması hususların da, müşterinin asıl olan gereksinimlerini; konusunda eğitilmiş, modern teçhizatlarla donatılmış, kriterleri özenle belirlenmiş personelleri ve alanında tecrübeli profesyonel yönetim kadrosu ile ilgili bakanlık ve kurum mevzuatlarına uygun olacak şekilde sağlamaktadır.
Robotik, alternatif enerji üretimi, yapay zeka ve AR - GE alanların da hizmet veren şirketimiz; kaliteli, sistemli ve prensipli çalışanlarının olumlu katkıları ile güvenli ve çözüm odaklı bir hizmet sunmaktadır. Takım ruhunu benimsemiş, verilen hizmetin önemini idrak etmiş, özveriyle çalışan elemanlarımız, kalitemizin birer mihenk taşlarıdır.
Kalitemizin sürekliliğinin teminatı sunduğumuz hizmettir.
Tüm birimlerinde sürekli ve zamanın gereksinimleri doğrultusunda gelişme sağlayarak, kaynakların etkili kullanılması kabiliyeti sayesinde etkinliği ve verimliliği arttırmak; Beklentilerin üzerinde hizmet vermek suretiyle Müşteri Memnuniyetini ilk hedef kabul ederek ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistem Standart’ının gereklerini yerine getirmek ve etkinliğini sürekli iyileştirmek Kalite Politikamızdır.
Yukarıda tam metni verilen Kalite Politikamız yayınlanarak üst yönetim tarafından tüm çalışanlara verilen eğitimler ve çeşitli noktalara asılarak iletilmiş, anlaşılması sağlamıştır. Kalite politikası sürekli uygunluk açısından Yönetimin Gözden Geçirme toplantılarında görüşülerek revizyon gereklilikleri karara bağlanır.
Politikamız Web sitemizde yayımlanarak ilgili tarafların ve halkın erişimine açık hale getirilmiştir.

Başlangıç

Havacılık sevdam 1999'da Berlin, Almanyada'da modern dikey rüzgar tüneli EVG şirketinde AR-GE elemanı olarak çalışmam ile başladı. Orada güzel makine ile ilk deneyimim heyecan vericiydi! O yılın ilerleyen zamanlarında Jean'in Air Nest Aerodium modelini tasarlamak ihalesini kazandık. Ayrıca tüm bir operasyonel birimi satın aldık.

Vizyon

Vizyonumuz, insan uçuşunu kitlelere götürebilecek taşınabilir, uygun fiyatlı paraşütle atlama simülatörleri geliştirmek ve pazarlamaktı. Kendimizi gerekli tüm alanlarda uzmanlarla çevreleyerek hayalimizi gerçeğe dönüştürmeyi başardık. Yıllarca süren testler ve prototipler sayesinde artık eksiksiz, anahtar teslimi, tamamen garantili Bodyflying Mobil Sistemleri, ayrıca kapsamlı eğitim ve operasyonel destek sunuyoruz.

Üretim tesisi

Büyükçekmece,İstanbul Türkiye'deki 9.000 metrekarelik Bodyflying Mobil Sistemler tesisinde son teknoloji ürünü taşınabilir, yarı taşınabilir ve sabit paraşütle atlama simülatör sistemlerimizi üretiyor ve test ediyoruz.

Sadece Almanya kaynaklı en kaliteli malzemeleri ve bileşenleri kullanıyoruz.

İnanılmaz yetenekli ve çok yetkin bir üretim ekibimiz var. Ayrıca, yüksek kaliteli mobil rüzgar tünellerimizi oluşturmak için gereken tüm alanlarda küresel uzmanlarla yakından bağlantı içindeyiz.

Bodyflying

Sektör uzmanları ile işbirliği içinde mobil dikey rüzgar tünelimizi ("LP2500M") mükemmelleştirdik. En son Bodyflying Mobil Sistemlerinin LP2500M'sine ulaştığımız ve entegre ettiğimiz tasarım ve mühendislik başarılarından gurur duyuyoruz. Kesinlikle tüm taşınabilir paraşüt simülatörlerinin en yüksek rüzgar hızlarının yanı sıra en basit çalışma, en yüksek kalite ve mükemmel güvenilirlik sunar.

Yıllar geçtikçe, dünya çapında seyahat etme ve iç ve dış mekanlarda büyüyen dikey rüzgar tünellerinde uçma fırsatımız oldu. Yolda, bu spor için sahip olduğumuz aynı coşku ve heyecanı paylaşan birçok ilginç insanla da tanıştık.