Lokinox Gıda Makinaları - Kimdir

Lokum & Pişmaniye & Çikolata & Draje Makineleri Ve Şeker Soğutma Banyosu

Lokinox Gıda Makineleri önce aile şirketi olarak başladığı ticari hayatına 2000 yıllarından sonra piyasaların genişlemesi ve müşterilerin memnuniyeti sonucunda makine siparişlerini karşılamak ve daha yaygın bir hizmet ağı kurmak adına çok ortaklı bir yapıya bürünmüştür. Kurulduğumuz andan itibaren sadece LOKİNOX MAKİNALARI alanında makineler ürettiğimiz ve kalitemizin karşılığını kısa sürede aldığımız için müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz ve değişen çevre koşullarını ve teknolojik gelişmeleri takip ederek makine parkurumuzu genişletmeye çalışıyoruz.

Lokinox Gıda Makineleri olarak başlıca ürettiğimiz makineleri; Lokum, helva, reçel, çikolata ve süt işleme makinaları olarak sıralayabiliriz. Tüm gıda makinelerimizin tasarımı bünyemizdeki mühendisler tarafından özenle hazırlanmaktadır. Kendi alanlarında uzman mühendis kadromuz ile gıda makinelerinin tüm teknolojik ve hijyenik yeterliliğe sahip olması en temel amacımızdır.

Üretmiş olduğumuz gıda makinelerin %70'ını ihracat yaparak dış piyasaya, %30'ını iç piyasaya sunmaktayız. İhracat yaptığımız ülkeler arasında başta Suriye, İran, Iran, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Kuzey Kıbrıs, Mısır, Azerbaycan, Rusya, Kazakistan, Kırgızistan, Türkmenistan, Almanya ve İsviçre yer almaktadır.