M.A.S. Makina - Kimdir

M.A.S. Makina 1986 YILINDA DURSUN YAYLA TARAFINDAN M.A.S. ASANSÖR SANAYİ VE TİCARET ADI İLE ANKARA’DA FAALİYETLERİNE BAŞLAMIŞTIR.1992 YILINDA ŞİRKETLEŞEREK BUGÜNKÜ ADINI ALMIŞTIR. KURULUŞUNDAN İTİBAREN DURSUN YAYLA YURTİÇİ VE YURTDIŞI TECRÜBELERİNİ ŞİRKETİMİZE AKTARMIŞTIR.
DÜNYADA DEVAMLI GELİŞEN VE YENİLENEN TEKNOLOJİ İLE BERABER ŞİRKETİMİZ DEĞERLERİNDEN DE ÖDÜN VERMEDEN TEKNOLOJİK GELİŞİMİ YAKINDAN TAKİP EDEREK KENDİSİNİ YENİLEMİŞ VE YENİLEMEYE DEVAM ETMEKTEDİR.
MAS MAKİNA ASANSÖR SAĞLIK VE GÜVENLİK RİSKLERİNİ DİKKATE ALARAK ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK KOŞULLARINA UYGUN ÇALIŞMA ORTAMI OLUŞTURMAYI, ÇEVRE, İŞ-İŞÇİ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ PERFORMANSINI GELİŞTİRMEK AMACI İLE BÜTÜN ÇALIŞANLARININ KATILIMINI SAĞLAMAYI BİR İLKE EDİNMİŞTİR.
SUNDUĞU HİZMETLERİN KALİTESİ SERTİFİKALARLA BELGELENMİŞ OLAN MAS MAKİNA ASANSÖR DENEYİMLİ VE EĞİTİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE FAALİYET GÖSTERDİĞİ SEKTÖRDE MAKSİMUM VERİMLİLİK VE ETKİNLİK İLKESİ İLE ÇALIŞMAKTA VE YERLİ BİR FİRMA OLARAK SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ ŞİRKETLER ARASINDA YER ALMAYI HEDEFLEMEKTEDİR.