MCN Makina - Kimdir

Tela Yapıştırma Presi, Manuel Transfer Baskı, Taş Yapıştırma Presi, Otomatik Transfer Baskı Makinası, Otomatik Buharlı Transfer Baskı Makinası İmalatı ve Satışı

MCN MAKİNA SANAYİ

1994 yılında kurulmuş olan şirketimiz tela yapıştırma ve transfer baskı preslerinin servis yedek parçalarını sağlayarak sektöre hizmet vermeye başlamıştır. Büyüyen firmamız 1997 yılın da bu preslerin imalatına başlamıştır.

Servis tecrübemiz ile birlikte piyasada üretilen preslerdeki eksiklikleri görerek son teknoloji ile preslerimizi üretmeye başladık. Şu anda bulunduğumuz konumda tela yapıştırma preslerinde Çin marka presler dahil olmak üzere yabancı presler ile geniş rekabet
ortamına girmiş bulunmaktayız. Bünyemizden zamanla ayrılan firmalarla rekabet ortamınada girdik.

Bu rekabet ortamıyla birlikte referanslarımızın artmış olması preslerimizin teknolojiyle paralel olarak yedek parça kalite ve garantilerini müşterilerimize sunmamızı da sağladı.

Preslerimiz şu anda iki modelde üretilmektedir. Compact ve Delüks TELA YAPIŞTIRMA MAKİNASI modellerimiz ile üretilen preslerimizde orta dereceli ekonomik pres olarak compact ve son teknoloji ile üretilen ve şu anda piyasada ısıtma tüneli en uzun olan Delüks modellerimizdir.

Tekstil ve konfeksiyon sektöründe ihtiyaç olan bu preslerin üretimi tamamen MCN Makina San. Tic. Paz Ltd.Şti. tarafından yapılmaktadır.

Yakın tarihlerdeki hedeflerimiz arasında Türkiye'yi tela yapıştırma ve transfer baskı presleri konusunda dünyaya tanıtmaktır. Bu amaçlar doğrultusunda sektörde müşterilerimize daha sınırsız bir hizmet ile hareket etmekteyiz.

MCN SABEN Türkiye'nin tela yapıştırma ve transfer baskı preslerinde öncü markası olmaya devam edecektir.