Merkon Makine - Kimdir

Beton Makinaları, Beton Blok Makinaları, Dozajlama Tesisleri, Beton Blok Makinaları Projeleri, Beton Kalıpları Raylı Sistemler, Altyapı Sistemleri, Beton Tesis Kurulumu İmalatı ve Satışı

Merkon Makina Beton Makinaları

1994 yılında çalışmalarına farklı adlarda başlayan firmamız 2004 yılından itibaren MERKON Kalıp Makine Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak yoluna devam etmektedir.

Tam otomatik prekast üretim fabrikaları, Tam ve yarı otomatik beton parke makinaları, her çapta boru üretebilen beton boru makinaları, bu makinalarla ilgili kalıp, karıştırıcı ve konveyör bantları ile tam otomatik beton santrallerinin üretimini yapan MERKON Makina; geniş ürün yelpazesiyle, müşterilerinin tüm isteklerine cevap verebilmektedir.

Deneyimli personeli ve modern makine parkı ile MERKON Makina; gerek ürün kalitesi, gerekse satış öncesi ve sonrası verilen kaliteli hizmet sayesinde, yurt içindeki ve yurt dışındaki müşterilerinin memnuniyetini kazanma başarısını göstermiş ve kalitede ulaştığı en son noktayı, başlangıç noktası edinmeyi kendisine ilke edinmiştir.

MERKON kalitesini tercih eden değerli müşterilerimize teşekkür ederken, sektörde faaliyet gösteren değerli firmalarımızı ve yeni yatırımcılarımızı da, ürün ve hizmet kalitemizle tanıştırmaktan büyük mutluluk duyacağımızı ifade ederiz.