Mertem Makina

Unlu Mamul Makinaları, Restoran Makinaları, Tatlı Ürün Makinaları, Paketleme Makinaları İmalatı ve Satışını Yapmaktadır.

Firma Ünvanı : Mertem Gıda Mak. End. Tek. Müm. Paz. A.Ş.
Faaliyet Tipi : İmalatçı - Üretici Toptan Satış
Firma Kısa Bilgi : Unlu Mamul Makinaları, Restoran Makinaları, Tatlı Ürün Makinaları, Paketleme Makinaları İmalatı ve Satışını Yapmaktadır.
Çalışan Sayısı : Belirtilmedi
Şirket Türü : Anonim Şirketi
Kuruluş Yılı : 1997
Yıllık Ciro : Belirtilmedi

Mertem Gıda Makinaları Kısa Açıklama

1997 yılında İstanbul’da kurulmuş olan gıda sanayi başta olmak üzere makine sektörüne hizmet veren bir kuruluştur. İstanbul'da unlu mamuller sektörüne yönelik; hamur içi doldurma ve şekillendirme, geleneksel yufka, poğaça, kurabiye, pasta, dondurma külahları ve gofret üretim hatları, hazır gıda, pastacılık ve dondurma sektörü için ambalaj malzemeleri, paketleme makineleri de firmanın tanıtım alanına giriyor.

İsviçre – Alupak Firmasının ürettiği uzun ömürlü gıda üretiminde kullanılan alüminyum ambalajları da Türkiye’ye getirerek bir ilke daha imza atmış bulunuyor. Bunun yanı sıra müşterilerinden aldığı geri dönüşler ile deneyimlerini birleştirerek hizmet anlayışını her geçen gün geliştirmekte olan Mertem Gıda Endüstri Teknolojileri üretimini hızlandırmak kaliteli profesyonel makinalarını müşterilerine sunmak düşüncesiyle ilerleyip bugüne kendini getirmiş tercih edilen firmalar arasına girmiştir.