Metu Elektromekanik - Kimdir

Endüstriyel Yıkama Makinaları, Solventli Yıkama Makinaları, Yüzey İşlem Tesisleri, Yüksek Basınçla Çapak Alma, Filtrasyon Sistemleri, Otomasyon Sistemleri Pazarlaması ve Satışı

 

METU ELEKTROMEKANİK, 1990 yılından bu yana Endüstriyel Parça Yıkama, Hassas Yıkama, Mikro Filtrasyon ve Fosfat Kaplama Tesisleri konusunda hizmet veren bir kuruluştur.

Metal işleme ve Otomotiv sanayii devlerine tam otomatik entegre tesisleri anahtar teslim sunarak Türkiye de kısa zamanda sektörün lokomotifi haline gelmiştir.

Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, çalışanlarımız ve sosyal paydaşlarımızla iş yapma şeklimiz firma değerlerimizin yansımasıdır. 

Kaliteli ve zamanında üretim ilkesiyle başladığı üretimine, "Bugünkü Kalitemiz Yarınki Güvencemizdir" sloganı ile teknoloji çağına uygun ürün ve hizmet vermeye devam etmektedir. Yurtiçinde ve yurt dışında önemli kuruluşlara verdiğimiz hizmet firmamıza zengin bir bilgi birikimi sağlamıştır. 


Kurulduğu 1990 yılından bu yana teknolojiyi  yakından takip eden, farklı ihtiyaçlara özel (tailor-made) ve yaratıcı çözümler sunan, ürettigi makina ve tesisleri istenildiğinde üretim hatlarına entegre edebilen METU otuz yılı aşkın bilgi ve tecrübesiyle, teknolojiyi ve yüksek mühendislik bilgisini harmanlayarak makina sanayiinin liderleri arasında yer almaya devam ediyor. 


Yatırımlara devam ediyor....

Geçtiğimiz yıllarda üretimini ve ihracatını sürekli artırmayı başaran METU 2020 de yapacağı yeni yatırımlarla kapasitesini arttırmaya devam edecek. Planlanan yeni fabrika binasının hizmete girmesi ile ürün yelpazesi genişletilerek, satışların arttırılması ve bu doğrultuda hızlı büyümenin devam etmesi hedefleniyor.