İlan No: #00096543
Kategori: Aktif Karbon Filtreli Su Arıtma Sistemleri
Marka: Crs
Model Tipi: C-FS-002
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 659 78 65
  • +90 212 659 78 67

Yetkili: Crs Arıtma

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Multimedia Filtrasyon Sistemi / Crs C-Fs-001

 

Filtrasyon Sistemleri

CRS filtrasyon sistemlerinde insan sağlığı ön planda tutulduğundan sistemlerimizde kullanılan mineraller dünya gıda normlarına uygundur.

 

 CRS Multimedia Filtrasyon Sistemleri

 

Bu sistemler içme, kullanma suyu, proses su, kuyu suyu, deniz suyu arıtma sistemlerinde, suda bulunabilecek askıda katı maddeleri, tortuyu , kötü tat ve kokuları, bulanıklığı ve diğer partikülleri uzaklaştırma için kullanılır.Bu sistemin ikinci görevide kendisinden sonra konumlandırılacak olan sistemleri korumasıdır.

 

Multimedia filtre sistemi granülometri dereceleri farklı, birden fazla katmanın gövde içine yerleştirilmesi ile oluşturulur. Filtrasyonu iyi yapılmış bir sistemde diğer arıtma filtrelerine gidecek yük minimize edileceğinden ekipmanların ömrü uzatılmış ve verimliliği arttırılmış olur.

 

CRS Multimedia Filtrasyon Sistemleri, ihtiyaçlarınızı karşılayacak türlü kapasiteler ve hızlar için en uygun çözümü sunmaktadır. İşletim rahatlığı ve servis desteği ile optimum süre çalışırlar. İyi yataklanmış ve yüzey hızı kirlilik yüküne uygun seçilmiş bir sistemin hassasiyeti 15 - 20 mikronun altındadır.

 

Sistem çalışırken süzülerek filtre katmanları arasında tutulan partiküller, geri yıkama periyodunda deşarj edilerek filtre malzemesinin temizlenerek multimedianın tazelenmesi sağlanır.

 

Multimedia Filtrasyon Sistemi / Crs C-Fs-001, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!