Netchem - Kimdir

Netchem Endüstriyel Kimya 2008 yılında, 20 yıllık sektör deneyimini, üretim ve pazarlama olmak üzere farklı şirketlerini tek bir çatı altında toplamak amacıyla kurulmuştur. Her zaman Türkiye’de ilkleri gerçekleştirmiş ve sektöre öncülük yapmış ve yapmaya da devam edecektir. Türkiye’nin ilk uçak kimyasalları ve koku nötralizatörleri üreticisidir.

Uzman kadromuz, güçlü Ar&Ge ekibimiz ve uzun yıllara dayanan deneyimimiz ile hastane hijyeni, endüstriyel kimyasallar, biyoteknoloji ve koku giderimi konularında çözüm ortaklığı sunuyoruz.

“We Work For Nature” yani “Doğa İçin Çalışırız” sloganıyla her zaman çevre bilincine sahip ve doğaya destek olmayı hedefleyen işler yapmaktayız.

Vizyonumuz

Yüksek kaliteden ödün vermeden, yüksek motivasyonlu ekip arkadaşlarımızla ülke ekonomisine ve sektörümüze katma değer yaratan örnek bir kimya firması olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına karşılık verirken, çözüm ortaklığı kurmayı hedefleyen, çevre dostu ve yüksek kalitede ürünler üreten, topluma faydalı ve akıllarda güvenle bağdaştırılan kârlı ve güçlü bir şirket olmaktır.

Değerlerimiz

 • Tutku:
  İşimize yüreğimiz ve aklımızla bağlıyız.
 • Dürüstlük:
  Dürüst, çalışkan ve etik değerlere bağlıyız.
 • Çözüm Odaklı:
  Müşterilerimize salt ticari ilişki yerine çözüm ortaklığı sunuyoruz.
 • Doğaya Saygı:
  Doğaya sonuna kadar saygılıyız ve doğaya zarar verecek her hareketin karşısındayız. Doğayı ve tüm canlıları seviyoruz.