Netratek

Netratek Tork Anahtarları Ve 700 Bar Hidrolik Sistemler

Netratek, 12 yıllık deneyimi ve yenilikçi iş anlayışı ile ağır sanayiye yönelik kaliteli, teknolojik ürünler ve özel hizmetler sunan endüstriyel ekipman tedarikçisidir.

Firma Ünvanı : Netratek Tork Anahtarları Ve 700 Bar Hidrolik Sistemler
Faaliyet Tipi : İhracat Bayii İmalatçı - Üretici Toptan Satış Distiribütör Perakende Satış Hizmet Mümessil Satiş Sonrası Hizmet Kosgeb Destek İthalat Tedarikçi
Firma Kısa Bilgi : Netratek, 12 yıllık deneyimi ve yenilikçi iş anlayışı ile ağır sanayiye yönelik kaliteli, teknolojik ürünler ve özel hizmetler sunan endüstriyel ekipman tedarikçisidir.
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2018
Sermaye : 100.001-250.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 250.001-1.000.000 TL Arası
Netratek, 12 yıllık deneyimi ve yenilikçi iş anlayışı ile ağır sanayiye yönelik kaliteli, teknolojik ürünler ve özel hizmetler sunan endüstriyel ekipman tedarikçisidir.  Yurtiçi ve yurtdışında alanında lider olan farklı sektörlerdeki hizmet verdiği kurumlara, ekonomik, kaliteli ve zaman kazandıran ürünler sunma ilkesi ile ticari faaliyetine devam etmektedir.  Müşteri ihtiyaçlarına güncel teknolojiyi kullanarak sunduğu çözümler ile; esneklik, verimlilik ve zaman kazandırmakta olup iş süreçlerine daha etkin yöntemlerle katma d... devamını oku..