Ozan Makina Market - Kimdir

Hırdavat, Yatar Daire Makinası, CNC Makinası, Kenar Bantlama Makinası, Planya Makinası, Kalınlık Makinası, Robot Sürücü Makinası, Çoklu Dilimleme Makinası Pazarlaması ve Satışı

Ozan Makina Market

Ozan Makina Market 1981 yılında Kayseri de Eski sanayi bölgesinde 50 m2 lik bir işyerinde kullanılmış makina alım satımı yaparak başlayan A.Rasim OZAN tarafından kurulmuştur.

Ozan Makina Market, mobilya marangoz makinaları, Cnc Ahşap işleme makinaları, plastik (pvc)makinaları, sac metal işleme makinaları, sanayi makinalarının ve takım tezgahlarının her türlü yerli ve ithal makinaların yeni ve kullanılmışının alım satım işlemini yapmaktadır.

İlave olarak günümüzde işin başına geçen oğulları Tamer ve Mehmet Ozan tarafından eski sanayide ve ağaç işleri sanayinde ve son olarakta 2011 yılında organize sanayide 3000 m2 lik mağazalarında ve teşhir merkezlerinde yaparak siz değerli müşterilerine hizmet vermekte olup ilerleyen teknolojinin getirmiş olduğu yenilikleri sizlere en kısa zamanda ve en iyi şekilde sunmaktadır.

Ozan makina ilk yıllarda Kayseri'ye hizmet verirken bugün tüm Türkiye ve yurt dışına başta Irak, İran, Afganistan, Azerbaycan, Romanya, Bulgaristan, Gürcistan, Suriye, Cezayir ve Arabistan ‘a bunun yanısıra bircok ülkeye olmak üzere ihracat yaparak türkiye ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Ozan Makina daima atılımcı yenilikçi ve teknolojik kişiliği ile Ozan Makina mağazalarında bugün 3,500 m2 ile hizmet yerini buyütmüştür. Makina, el aletleri ve bilumun çeşitleri ile sizlere güvenli bir şekilde servis araçlarıyla hizmet vermekten gurur duymaktadır.