Parak Teknik Makina - Kimdir

Plastik Boru Üretim Makineleri, Boru Üretim Hattı, Hammadde İşlem Makineleri, Hammadde İşlem Makineleri, Metal Boru / Profil Hattı Destek Makine ve Ekipmanları, Kalite Kontrol Test Cihazları, Belling, Pvc Pipe, Drill Pipe

PARAK TEKNİK MAKİNA OTO.SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.

 

Parak Teknik Makina, kurulduğu günden bu yana makine imalatı ve otomasyon sektörüne yönelik üretim yaparak bugünlere ulaşmıştır. Parak Teknik Makina, teknolojideki yenilikleri takip ederek ve mevcut kalitesini güçlendirerek bugünkü üretim kapasitesini yakalamıştır.

1980 yılından bugüne kadar Parak Teknik Makina, yalnızca plastik hammadde ile üretim yapan firmaların sorunlarına yaratıcı çözümler bulmamış aynı zamanda sektör farklılıklarını ve piyasa koşullarını göz önünde bulundurmaksızın üretici olan diğer firmaların sorunlarına da etkili çözümler getirerek müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı başarmıştır. Firmamız kendi bilgi birikimi tecrübe ve tasarımlarıyla Plastik makinaları Plastik boru brofil makinaları ve ekipmanları imalatı konusunda yüksek tecrübelerini yurt içi ve yurt dışı müşterilerine sunmaktadır.

Müşteri ve üretim ortaklarıyla beraber sürdürülebilir bir büyümeyi sağlamayı amaçlayan firmamız, birçok ülkeye plastik makineleri ihracatı yaparak Dünya Markası olma yolunda adımlarını atmıştır.