İlan No: #00096065
Kategori: Plastik PVC Profil Extrüder
Marka: Lider Makina
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Eyüp / İstanbul / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 212 544 50 60
  • +90 212 544 50 63

Yetkili: Lider Makina

Eyüp / İstanbul / Türkiye


Paralel Çift Vidalı Plastik Profil Ekstuder

 

Paralel Çift Vidalı Ekstuder

Plastik profil üretimi, pazar ihtiyaçları doğrultusunda değişen talepler ile sürekli gelişim göstermektedir. Bu gelişmelere paralel olarak en son ekstrüzyon teknolojisini kullanan Lider Makina istenen özellikte profil üretmenizi sağlayan yüksek verimli ve kaliteli çift vidalı ekstruderler imal eder.

Hammadde plastifikasyonunu en mükemmel hale getirmek için kapalı ve bakım gerektirmeyen ısı kontrol sistemli vidaların kullanıldığı çift vidalı ekstruderlerde, düşük frekansta yüksek tork üretebilen AC sürücüler bulunmaktadır.

Kovan, alüminyum soğutma seperatörlü rezistanslar ile ısıtılır ve hava soğutma üniteleri ile soğutulur. P.I.D. kontrollü termostatlar aracılığı ile kovanın istenen bölgesinde, en hassas biçimde ısı denetimi yapılmaktadır.

İnvertör kontrollü dozajlama ünitesi, frekans kontrolü aracılığıyla, vida hızı ile doğru orantılı devir ayarı yaparak kovanı hammadde ile besler.

Üretim esnasında hammadde kompaundundaki kimyasalların karakteristik özelliklerinden ve ortamdaki nemden kaynaklı, profilin üzerinde hava kabarcığı gibi istenmeyen durumlar oluşabilir. Bu gibi durumlar için kullanılan gaz alma ünitesinin bakımı, geliştirdiğimiz raylı sistem sayesinde çok kolay yapılabilmektedir.

Paralel Çift Vidalı Plastik Profil Ekstuder, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!