İlan No: #00099595
Kategori: Otomatik Yüzey İşlem Makinası
Marka: Metu Elektromekanik
Model Tipi: UT-1 PLC
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 13.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Eyüp / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Metu Elektromekanik

Eyüp / İstanbul / Türkiye


Plc Kontrollü Ultrasonik Yıkama Tesisi

 

PLC Kontrollü Ultrasonik Tesisler >>>

 

      Yüksek kapasiteli seri imalat yapan kuruluşların, ultrasonik temizleme, yağ alma, durulama, pas alma, talaş ayırma, fosfat kaplama, pasivasyon, kurutma ve benzeri yüzey işlem proseslerini hızlandırmak için tasarladığımız Tam Otomatik Tesisler, istenilen hassasiyetteki işlemleri, PLC vasıtasıyla önceden programlanabilen ve gerektiğinde kolaylıkla değiştirilebilen kademe işlem parametreleri doğrultusunda, operatörün inisiyatifine ve iş gücüne gerek kalmaksızın, el değmeden ve hatasız olarak gerçekleştirmektedir. Standart yazılımlarımıza, alıcı kuruluşun ihtiyacına bağlı olarak özel menüler ve fonksiyonlar da eklenebilmektedir.

Tam Otomatik Tesislerde, işlem görecek parçaların banyolar arasında taşınması, transport robotlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Parçalar yükleme bölümünde, askylara/sepetlere/döner tambur içerisine dizildikten/konduktan sonra, PLC tarafından kontrol edilen taşıma robotu vasytasıyla, el değmeden tüm prosesten geçirilir. Yükleme-boşaltma istasyonu, isteğe göre aynı yerde ya da başta-sonda olabilir.

Dijital operatör panelindeki menüler vasıtasıyla;

>> Aktif ya da pasif olan tüm ekipmanlar izlenebilir ve bunların çalışma parametreleri ayarlanabilir.

>> Her bir banyoya ait; sıvı seviyeleri, sıcaklıkları, bekleme süreleri, kalan süreler, süzülme süreleri, kimyasal dozaj ve benzeri görülebilir/ayarlanabilir.

>> Proseste uygun olmayan parametreler ve çalışmayan ya da arızalı ekipmanlar, sesli ve ışıklı ikaz ile birlikte, alarm sayfası olarak belirir ve problemin çözülmesi için yapılması gerekenler maddelenerek operatör bilgilendirilir. Bu alarm sayfaları kayıtlıdır ve geriye dönük raporlanabilir.

>> Vardiyalık, günlük, haftalık ve benzeri gibi işlem gören parça sayısı takip edilebilir. Operatörün ortalama şarj süresi, tesisin boşta bekleme zamanı ve benzeri performans bilgileri raporlanabilir.

>> Periyodik bakım zamanları gelen çeşitli ekipmanların menüleri kendiliğinden ekranda belirerek yapılması gereken işlemler tarif edilir.

Plc Kontrollü Ultrasonik Yıkama Tesisi, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!