Plc Kontrollü Ultrasonik Yıkama Tesisi

Fiyat Sorunuz
İlan No: #00099595
Kategori: Ultrasonik Yıkama Makinası
Marka: Metu Elektromekanik
Model Tipi: UT-1 PLC
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Diğer
Konum: Topçular Mah. / Eyüp / İstanbul
Satış Detayı: Havale / EFT, Görüşülür

 

PLC Kontrollü Ultrasonik Tesisler >>>

 

      Yüksek kapasiteli seri imalat yapan kuruluşların, ultrasonik temizleme, yağ alma, durulama, pas alma, talaş ayırma, fosfat kaplama, pasivasyon, kurutma ve benzeri yüzey işlem proseslerini hızlandırmak için tasarladığımız Tam Otomatik Tesisler, istenilen hassasiyetteki işlemleri, PLC vasıtasıyla önceden programlanabilen ve gerektiğinde kolaylıkla değiştirilebilen kademe işlem parametreleri doğrultusunda, operatörün inisiyatifine ve iş gücüne gerek kalmaksızın, el değmeden ve hatasız olarak gerçekleştirmektedir. Standart yazılımlarımıza, alıcı kuruluşun ihtiyacına bağlı olarak özel menüler ve fonksiyonlar da eklenebilmektedir.

Tam Otomatik Tesislerde, işlem görecek parçaların banyolar arasında taşınması, transport robotlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Parçalar yükleme bölümünde, askylara/sepetlere/döner tambur içerisine dizildikten/konduktan sonra, PLC tarafından kontrol edilen taşıma robotu vasytasıyla, el değmeden tüm prosesten geçirilir. Yükleme-boşaltma istasyonu, isteğe göre aynı yerde ya da başta-sonda olabilir.

Dijital operatör panelindeki menüler vasıtasıyla;

>> Aktif ya da pasif olan tüm ekipmanlar izlenebilir ve bunların çalışma parametreleri ayarlanabilir.

>> Her bir banyoya ait; sıvı seviyeleri, sıcaklıkları, bekleme süreleri, kalan süreler, süzülme süreleri, kimyasal dozaj ve benzeri görülebilir/ayarlanabilir.

>> Proseste uygun olmayan parametreler ve çalışmayan ya da arızalı ekipmanlar, sesli ve ışıklı ikaz ile birlikte, alarm sayfası olarak belirir ve problemin çözülmesi için yapılması gerekenler maddelenerek operatör bilgilendirilir. Bu alarm sayfaları kayıtlıdır ve geriye dönük raporlanabilir.

>> Vardiyalık, günlük, haftalık ve benzeri gibi işlem gören parça sayısı takip edilebilir. Operatörün ortalama şarj süresi, tesisin boşta bekleme zamanı ve benzeri performans bilgileri raporlanabilir.

>> Periyodik bakım zamanları gelen çeşitli ekipmanların menüleri kendiliğinden ekranda belirerek yapılması gereken işlemler tarif edilir.

Plc Kontrollü Ultrasonik Yıkama Tesisi Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!