İlan No: #00109389
Kategori: Kağıt Kesim (Giyotin) Makinası
Marka: Müller Martini
Model Tipi: Exacto
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 19.11.2012
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Bağcılar / İstanbul / Türkiye
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ

Yetkili: Pasifik Trading

Bağcılar / İstanbul / Türkiye


Rotasyon Kesim Makinesi Müller Martini Exacto

Rotasyon Kesim Makinesi
 
Exacto rotasyon kesim makinesi her tür baskı makinesi çıkışına uygundur. Web ofset, tifdruk baskı veya gazete baskı makineleri çıkışına uyacak şekilde tasarlanmıştır ve üç değişik versiyonu vardır. Esnek yapısı inline veya offline çalışmalara ve çok geniş bir ürün yelpazesini işlemeye uygundur.
 
Yüksek kesim kapasitesi ve verim
Exacto 4 sayfadan 120 sayfaya kadar olan kalınlıkları ( balıksırtı halindeki ürünlerin maksimum kalınlığı 18 mm olacak şekilde) kesim yapabilir ve çok uzun bir bıçak ömrü garanti eder. İsmi gibi, Exacto çok hassas kesim sağlar ve kesim yüzeyinde hiçbir iz bırakmaz.
 
Esnek kullanım
Exacto en hızlı baskı makineleriyle aynı hızda çalıştığında ve çok geniş bir ebat aralığına sahip olduğu için çok değişik ürünler için kullanılabilir. Moduler bir yapısı vardır ve istenilen yere götürülebilir. Rotasyon kesim makinaları havadan veya yerden taşıma sistemleri, Forte istifleme ve Cohiba paletleme makinelerine bağlanabilir.

Rotasyon Kesim Makinesi Müller Martini Exacto, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la sitemizde inceleyin sipariş verin satın alın!