;

Tel Dikiş Makinesi Müller Martini Valore

İlan No : #00109391
Kategori: Tel Dikiş Makinası
Marka: Müller Martini
Model Tipi: Valore
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır
Menşei: Diğer
Konum: Yüzyıl Mah. / Bağcılar / İstanbul
Kısa Detay: 2 Yıl Garantili
Satış Detayı: Leasing'e Uygun
Fiyat Sorunuz
Bu ilan yayında değildir

Tel Dikiş Makinesi / Müller Martini Valore
 
Valore saatte 6000 saykl hızı ile, tel dikiş işlerini kendisi yapmak isteyen matbaacılar veya, düşük ve orta tirajlı tel dikiş işi yapmak isteyen mücellitler için ideal çözümdür. Bu sistem, yüksek güvenilirliği, üretiği ürünlerin kalitesi ve Müller Martini’nin mükemmel servis desteği ile devreye girer girmez bir kar merkezi haline gelir.
 
İlave katma değer
Matbaacılık işlemlerinize baskı sonrasını da eklemek hem üretim süreciniz kısaltır, ürününüzün katma değerini yükseltir. Valore , düşük yatırım maliyeti ve yüksek performansı ile yıllar boyunca düzenli gelir kaynağınız olacaktır.
 
Valore, aşağıdaki avantajları sunar:
  • Harmanlar: Maksimum 6 adet ikili harman ünitesi veya bir kapak kırım besleme artı beş ikili harman ünitesi kullanılabilir.
  • Üç ağızlı bıçak: Temel işlevleri dışında 1522 üç ağızlı bıçak ayrıca orta kesim, perforasyon ve bant veya cepli çıkış opsiyonları da sunar.
  • Kalite kontrol: Kalınlık kontrolü, eksik formalı işleri dikilmeden atar. Böylece bu formalar yeniden kullanılabilir ve bozuk oranı azalır.
  • Çalıştırma: Deneyimsiz personel ve tel dikiş sistemlerine yabancı olanlar bile bir kaç günlük eğitimden sonra Valore’yi mükemmel çalıştıracak duruma gelebilirler.
Emniyet: Çeşitli yerlerindeki pencereler sayesinde Valore daima “ şeffa” tır ve içi her zman izlenebilir.

Tel Dikiş Makinesi Müller Martini Valore Yorumları

Bu ürüne yapılmış herhangi bir yorum bulunmamaktadır.İlk yorum yapan sen ol!