Rozamac - Kimdir

Flekso Baskı Makinaları İmalatı

 Bizler flekso baskı makineleri üreticisiyiz! 20 yıldan fazla bir süredir yedek parça ve fason imalat piyasasında hizmet veren tecrübeli ekibimiz ROZA MAKİNA AŞ. çatısı altında genç ve dinamik bir ekip ile kaynaşarak size hizmet vermeye başladı.

​         Firmamız Flekso baskı makinaları,  plastik, ambalaj, kağıt ve dokuma sektörlerinde kullanılan çeşitli makine ekipman ve üretim aksesuarları ile bu türde makinaların yedek parçalarını üretmektedir. Firmamız kaliteden ödün vermeyen çalışma prensipleri, güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı personeli ile hizmetinizdedir..​​

​         Flekso Baskı Makinelerimiz Her türlü ihtiyacınıza cevap verebilmek için sizin isteklerinize göre planlanıp maliyetlendirilmektedir. Böylece ihtiyacınız olmayan özelliklere yatırım yapmak zorunda kalmazsınız..
          Makinalarımızda demir saç arasına örülmüş bir örümcek ağı şeklinde bir iskelet kullanılmaz.

           Katı yapı, bütün çelik şase ve kalın duvarlar böylece makinalar uzun yIllar esnemeden ve oynamadan denge ve balans içinde çalışır. Mikron hesapları ile üretilmiş merdaneler bağlantı aksamları sağlam duvarlar üzerine kaliteli rulmanlarla ve kalın ve sessiz dişlilerle bağlantılanmıştır.
           Makinalarımıza dikketli bakın merdanelerin arasında çalıştığı sağlam duvarlardan oluşan bir çelik yapı vardır. Size uzun yıllar hizmet edecek sağlam makinalar üretiyoruz.
            ROZA MAKİNA AŞ. aynı zamanda yedek parça departmanında fason üretim ve sözleşmeli özel üretim de yapmaktadır. Kilitleme çarkı üretimimiz gayet memnuniyetle karşılanmış piyasanın ihtiyacı olan tel erezyon işlemi görmüş hassas işçiliği ile beğeni kazanmıştır.