Şaft Kazısı

İlan No: #00117433 121
2.000 TL KDV
DAHİL
Kategori: Ekskavatör (Paletli)
Marka: Volvo
Model Tipi: EC 300
Model Yılı: 2018
Ürün Tipi: Hizmet
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
Menşei: Türkiye
Teslim Durumu: Hızlı
Konum: Bayraklı / İzmir / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantisi Devam Ediyor

Şaft Kazısı

Teleskopik Bomlu Ekskavatörün Kullanıldığı Başlıca Alanlar

Keson Kuyuları

 

                 Kuyu kazılmasında gevşek (çürük, akıcı ve sulu) formasyonlarda uygulanan özel bir kuyu kazı metodudur. Keson kuyularının temizlenmesinde, diğer iş makinelerinin ulaşamayacağı için teleskopik bomlu ekskavatör kesin bir çözümdür.

Derin Kazı Hafriyatı

  
                Teleskopik bomlu ekskavatör ile tonajlarının elverdiği ölçülerde,diğer kazı makinelerinin ve ekskavatörlerin ulaşamadıkları derinliklerde çalışma olanağı sağlamakta,çok derin yada çok dar noktalarda bile etkin olarak kazı yapabilmektedir.Bu özellikleri sebebiyle derin kazı sahalarında hızlı ve ekonomik olarak çalışırlar.

                  Derinlik limitleri arttırılabilir olduğu halde genellikle 20 metre dikey derinliğe sahip sahalarda etkin olarak çalışılabilir.

                  Büyükşehirlerde ve yerleşimin sık olduğu alanlarda kurulan,çalışma sahasının elverişsiz olduğu şantiyelerde bile çok rahatlıkla kullanılır.Buna ek olarak teleskopik bomlu ekskavatör yüklemeyi doğrudan nakliye araçlarına yapabilmesi neticesinde en dar çalışma sahalarında bile etkin olarak çalışmaya imkan sağlamaktadır

 

Akarsu-Gölet Temizliği

                Ülkemizde son yıllarda artan enerji talebini karşılamak üzere akarsu bakımından zengin yurdumuzun pek çok yöresine Hidro Elektrik Santraleri(HES) inşaa edilmektedir.Bu çalışmalar beraberinde mevcut akarsuların ve göllerin islah edilmesini zorunlu hale getirmektedir.

 

                Akarsu,dere yatağı genişletme-derinleştirme-temizleme çalışmaları kapsamında teleskopik bomlu ekskavatör etkin olarak çalışabilmektedir.Yer yer su seviyesinden yüksek olan kıyılara sahip yada araç yoluna paralel olabilen akarsuların ve benzeri sebeplerle su yatağına erişim imkanlarının kısıtlı olduğu durumlarda bile sorunsuz olarak çalışabilirler.

 

Dere Kumu Ocakları

                Bilindiği üzere yurdumuzda pek çok kum-çakıl ocağı yaygın olarak dere yatakları üzerine kurulmaktadır.Bu sebeple malzemenin akarsu yatağından çıkarılması konusunda pek çok iş makinesinin aksine teleskopik bomlu ekskavatör hareket kolaylığı sağlayabilmektedir.

 

               Teleskopik bomlu ekskavatör ,genel maksatlı bir ekskavatörün çalışmasına göre tarama alanı ve derinlik sebebiyle  vazgeçilmez iş makineleridir.

 

Mil Havuzu Temizleme

       Maden ocaklarının özellikle sulu eleme yapan sistemler için hazırlanan göletlerin zamanla toprak birikimi artmakta bu mil birikimi göletlerdeki su seviyesinin azalmasına yol açmaktadır.Periodik aralıklarla biriken mil çökeltisinin göletlerden uzaklaştırılması gerekmektedir.Teleskopik bomlu ekskavatörün çok sık kullanıldığı bir durumdur.Teleskopik bomlu ekskavatör yine akarsu çalışmalarında olduğu gibi etkin olarak hizmet verebilmektedir

 

İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

KİRALAMA DANIŞMANI

ERTUĞRUL BEY

+90 212 472 79 80

+90 535 724 51 02

 

EDMAKİNE.COM

Şaft Kazısı, Sıfır ( Yeni ) Hizmet 2.000 Fiyat'la satılık, inceleyin sipariş verin satın alın!
Sponsorlu