Sem Etra Pack Makina - Kimdir

Termoform Makinası, Gıda Ambalaj Makinası, Termoform Paketleme Makinası, Pasta Dilimleme Makinası, Tam Otomatik Termoform Ambalaj Paketleme Makinası İmalatı ve Satışı

Sem Etra Pack Termoform Ambalaj Paketleme Makinası Sem Etra Pack Termoform Ambalaj Paketleme Makinası
037

Sem Etra Pack Endüstriyel Gıda Paketleme Makineleri

Ülkemizin belirli bölgelerinde bulunan hizmetlerimizi ve makine parkurumuzu ülke geneline ve dünya geneline yayarak markamızı oluşturmak. Sem Etra Pack ülkemize bu gururu yaşatmak. 5. yılımız sonunda planlamalarımız ve çalışmalarımız sonrasında dünyada bu alanda ilk 10 firma arasında girebilmek.

MİSYON

Kendi markamız altında makine parkurlarımızn tamamını yerli bir şekilde üretmek ve yerli teknolojimizi doğru ve dınamık bir şekilde içerisine inovasyon, tecrübe ve teknolojiyi ekleyerek.Önce ülkemizde ve sonra dünyada bulunan pazar payımızı büyütmek.

NİÇİN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

 Sem Etra Pack tamamıyla türk malı ve türk teknolojileri ile ülkemizde istihtama katkı sağlamaktadır.Toplam Şube ve merkez olamak üzere  500m2 kapalı alana sahip firmamızda alanında tecrübeli ve yüksek eğitimli  Satış pazarlama uzmanı , yüksek imalat mühendisi , tasarım ve teknoloji mühendisi , mekatronik yazılım mühendisi olmak üzre teknoloji ve inovasyonu eğitim bilgi teknoloji ve tecrübe ile en iyi ve doğru bir iş planı oluşturarak geleceğe ve ülkemize faydalı olarak.Çıkmış olduğumuz bu yolda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmektir.Bu alanda ülkemizde birçok firma olamasına rağmen dünya çapında bir marka oluşturamamamız bizi en çok üzen durumdur.Bu sebeple 2020 yılında şirketimizin temellerini atarak.İlk 3 yılda güzel ülkemizde ilk 3 ve daha sonraki ilk 5 yılda dünyanın sayılı firmaları arasına girerek ülkemize bu gururu yaşatmak bizim ve firmamızın en kutsal  ve milli görevimizdir.