Seplas Makina

Plastik Enjeksiyon Makinaları, Hibrit Enjeksiyon Makinaları, Sabit Debi Pompalı Enjeksiyon Makinaları, Çift Renk Enjeksiyon Makinası, Plastik Enjeksiyon Yedek Parçaları İmalatı ve Satışı

Firma Ünvanı : Seplas Makine Ve Otomasyon San. İç Ve Dış Tic. Ltd. Şti.
Faaliyet Tipi : Bayii İmalatçı - Üretici
Firma Kısa Bilgi : Plastik Enjeksiyon Makinaları, Hibrit Enjeksiyon Makinaları, Sabit Debi Pompalı Enjeksiyon Makinaları, Çift Renk Enjeksiyon Makinası, Plastik Enjeksiyon Yedek Parçaları İmalatı ve Satışı
Çalışan Sayısı : 1-10 Arası Çalişan
Şirket Türü : Limited Şirketi
Kuruluş Yılı : 2012
Sermaye : 0-500.000 TL Arası
Yıllık Ciro : 0 - 249.000 TL Arası
SEPLAS MAKİNE SEPLAS MAKİNE
032

Seplas Plastik: Sektördeki Yenilikçilik Ruhunu 20 Yıllık Tecrübe ile Harmanlayan Lider

Seplas Makina, plastik enjeksiyon makineleri konusunda sektörün öncü firmalarından biridir. 2016 yılında Büyükçekmece'de kurulan şirketimiz, sektörde 20 yıllık deneyime sahip kurucu ortaklarımızın bir araya gelmesiyle hayata geçirilmiştir. Misyonumuz, müşterilerimize sektördeki derin bilgi ve yenilikçi yaklaşımlarımızla daha sağlam ve uzun ömürlü makineler sunarak, plastik sektöründe kalitenin ve teknolojinin sınırlarını zorlamaktır.

Seplas Makina olarak müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutuyoruz. Her karar ve stratejide müşteri memnuniyetini gözetiyor ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Aynı zamanda yenilikçilik ve sürdürülebilirlik de değerlerimizin temelini oluşturuyor. Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve çevreye duyarlı üretim ve iş süreçlerini destekleyerek gelecek nesillere daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz, plastik sektöründe global bir lider olmak ve teknolojik yeniliklerle sektör standartlarını yükseltmektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayarak, sektörde yenilikçi ve çevre dostu çözümler sunmayı sürdüreceğiz. Kalite ve güven de ön planda tuttuğumuz değerlerimiz arasındadır. Ürün ve hizmetlerimizde en yüksek kalite standartlarını sağlamayı ve güvenilir çözümler sunmayı taahhüt ediyoruz.