Serigrafi Baskı Makinası

kategorisinde 60 adet ürün
Toplam 2 sayfa içerisinde 1. sayfayı görmektesiniz.

Serigrafi Baskı Makinası Popüler Ürünler

Serigraf Baskı Makinası Avantajları

Baskı resim çalışmalarında yaygın olarak kullanılan bir baskı tekniği olan serigraf baskı makinası bu sayfada. Serigraf baskı makinası ile plastik ya da ahşap çerçeveye gerilmiş ipek, elek şeklindeki kalıp üzerinde baskı yapılacak yerler açık bırakılıp diğer yerler kapatılır. Sonra bu eleğin içine konulan mürekkep, bir sıyırıcı ile sıyrılarak açık kalan yerlerden kağıt, cam, kumaş, vb. malzemeler üzerine geçirilir.

Aikyu, Bensu, Beyond, Ceren, JB, Jinbao, Kavisermak, Labelmen, Özel Yapım, Patrol, Sakurai, Sıvar, Sulfet, Ultra Teknik, Ultramak Makine gibi kaliteli ve çeşitli firmaların serigraf baskı makinası Makina Türkiye'den ulaşabilirsiniz. Oldukça uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hemen bir makina satın alabilirsiniz. Ürün son teknoloji teknikleriyle, kalite güvence altına alınmış bileşenler kullanılarak üretilir. Sıfır ve ikinci el seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Ürünler esnek üretim ile çok çeşitli malzemeleri işlemek için tasarlanmıştır.

Portalımızda kaliteli tedarikçiler tarafından satışa sunulan ürün çeşitleri üretilmektedir. Sektörün öncü firmalarının ürünlerini inceleyebilir, kendi ihtiyacınıza göre filtreleyebilir, satıcı ile birebir iletişime geçebilirsiniz. Yüzlerce marka ve model, satıcıya anında ulaşabilme imkanı satılık ve kiralık seçenekleriyle Serigraf Baskı Makinası kategorisinde.

Yeniliklerimizden Haberdar Olun