Etiket Baskı Makinesi kategorisi aramanızda 7 adet ilan bulundu

Etiket Baskı Makinesi Popüler Ürünler

Etiket Baskı Makinesi Avantajları

Onları bir dizüstü bilgisayara, bir spor kaskasına veya bir araba penceresine yapıştırsanız da, etiketler, kolay markalama ve etiketleme projeleri için en iyi baskı ürünüdür. Etiket baskı makinesi sadece kendi kalıp kesim etiketlerinizi her şekil ve boyutta yaratamaz, aynı zamanda lüks ve karlı etiketler için laminat, parlak mürekkep, metalik ve diğer benzersiz efektler ekleyebilir ve etiketler. 

Ürünler, kutular ve ambalajlar için parlak, renkli etiketler basmak için en yeni yüksek çözünürlüklü inkjet teknolojisini kullanır. Her bir renk için ayrı mürekkep kartuşları, yalnızca değiştirilmesi gereken renkleri değiştirir. Her baskıda zamandan ve paradan tasarruf sağlayacaktır. Basılı etiketler, fotoğraflar, grafikler, resimler ve metinleri içerebilir - hatta yüksek çözünürlüklü doğrusal veya iki boyutlu barkodlar.

Sadece gerçekte kullanılabilecek miktarlarda, ne zaman ve nerede ihtiyaç duyduğuna etiketler yazdırın. Kısa süreli baskılar hızlı ve verimli bir şekilde basılarak ürünlerin üretimini arttırır. Etiket Baskı Makinesi her ihtiyaca ve bütçeye uygun kalitede, dayanıklı etiketleri basmak için tasarlanmıştır.