Sersan Makina - Kimdir

Şirketimiz 1997 yılından bu yana otomatik araç yıkama makineleri sektöründe hizmet vermektedir. Kuruluşumuzdan bugüne kadar kendimizi yenileyerek, teknolojiye ayak uydurarak ve servis bilincimizle bugüne kadar hizmet verdik ve vermekteyiz.

Firmamız kendine özgü bünyesinde uzun arge çalışmaları yaptıktan sonra tasarımı ve deneysel olarak bitmiş olan araç yıkama makinelerini araç yıkama sektörünün hizmetine sunmuştur.

Sersan Makina 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren araç yıkama sektöründe üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede araç yıkama sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Özellikle satış sonrası hizmetler, güvenliği arttırılmış yıkama sistemi ve uygun bakım maliyetleri sayesinde firmamızı konusunda aranan firma özelliğine sahip olmuştur.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyattır.

Bugüne kadar birçok müşterimizin isteği üzerine özel yıkama makineleri ve endüstriyel yıkama makinelerini bünyemizde 10 senedir üretmekteyiz.

Türkiye içi olmak üzere yurtdışında AZERBAYCAN, DAĞISTAN, KAZAKİSTAN, İRAN ,IRAK,TÜRKMENİSTAN, MORİTANYA,KIBRIS,TUNUS,SUUDİ ARABİSTAN,MAKEDONYA,GÜRCİSTAN,ÖZBEKİSTAN,KUZEY AFRİKA gibi ülkelere otobüs, tır, ve küçük araçları yıkamak için bir çok makine üretip satmış bulunmaktayız.

CE, İSO 9001:2008, marka tescil, kapasite raporu gibi kalite belgelerimiz mevcuttur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Sersan Makinaya, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Dünyaya açıktır. Sahip olduğu vizyon, girişimci ruh ve cesaretle yarattığı markaları dünya pazarında da iddia sahibi yapacak güce ve kararlılığa sahiptir.
 
 Dinamiktir; yeniliklere ve yaratıcılığa değer verir; araştırma-geliştirmeye yatırım yapar; değişime hızlı ayak uydurur.
 
 Topluma karşı sorumluluk duygusu taşır; tüm sosyal paydaşlarına maddi ve manevi değer katmak için çalışır; çevreye duyarlıdır.
 
 Geleceğe giden yolda, geçmişten güç ve ders almanın öneminin bilinciyle ulusal değerlere bağlıdır; ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar.
 
 Başarının anahtarının verimli, disiplinli ve planlı olarak çalışmak olduğuna inanır.
 
 Çalışanlarına değer katar; mesleki eğitim ve gelişime olanak tanır; başarıyı ödüllendirir.
 
 Saygın, istikrarlı ve güçlüdür, dürüst ve güvenilir bir kurumdur.
 
  Faaliyet gösterdiği her alanda en iyi olmak için çalışır. Sonuca odaklanır. Üründe ve hizmette kaliteden ödün vermez.
 
  Katılımcı, adil ve demokratik bir yönetime, kurumsallaşmanın gerekliliğini kavramış, öğrenen ve eleştiriye açık bir organizasyona sahiptir.
 
  Huzurlu bir çalışma ortamı yaratmada, takım ruhunun, ortak sinerjinin ve iletişimin gücüne inanır.
 
  Müşteri odaklıdır, pazarın talep ve beklentilerini tespit ederek, üretimini ona göre yönlendirir.
 
  Temizlik ve düzene değer verir, tutumluluğu teşvik eder, israfın karşısındadır.
 
  İnsana değer verir, paylaşımcılığı destekler; her zaman başarıyı hedefler.