İlan No: #00095549
Kategori: Mısır Slaj Makinaları
Marka: Çokcanlar
Model Tipi: HM007
Model Yılı: 2017
Ürün Tipi: Satılık
Ürün Durumu: Sıfır ( Yeni )
İlan Tarihi: 16.03.2017
İlan Bitiş Tarihi: 01.01.2018
Konum: Burdur / Burdur / Türkiye
Kısa Detay: Yıl Garantili
 Satıcıya Mesaj Gönder Veya Soru Sor
SATICI FİRMA BİLGİLERİ
  • +90 248 252 85 10
  • +90 248 252 85 11

Yetkili: Çokcanlar Makina

Burdur / Burdur / Türkiye


Sıra Bağımsız Mısır Slaj Makinası

 Sıra Bağımsız Mısır Slaj Makinası

ÇOKCANLAR HM007

 

Genel Bilgiler
Sıra bağımısız mısır silaj makinesi gelişen Türk tarımı ve artan müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, uzun süren araştırma geliştirme çalışmaları ve zorlu tarla koşullarında yapılan dayanıklılık testleri sonucu Türk çiftçisinin hizmetine sunulmuştur. Makine 1.25 metre genişliğindeki kesici ve besleyici tambur sayesinde sıra gütmeden hasat edebilmektedir.

Makinenin en önemli özelliklerinden biri bükülebilir şase tasarımı sayesinde traktörün arkasına çevrilerek geriye doğru hasada imkan tanımasıdır. Bu özellik sayesinde tarlanın ortasında yol açılarak, daha az tur atılabilmekte ve mazot sarfiyatı azaltılabilmektedir. Kesici ve besleyici tambur mısırları keserek besleyici üniteye iletmektedir.. Besleyici ünite, üzerinde parçalayıcı bıçaklar olan fanı, doğru açıda besleyerek en iyi kalitede parçalamayı sağlar.
Üzerinde 12 adet özel olarak sertleştirilmiş bıçak olan fan yaklaşık olarak 1400 dev./dak. süratle dönmektedir.


Mısırın parçalayıcı fana gitmesini sağlayan iki adet besleyici tambur, iki adet de baskı tamburu bulunmaktadır. Baskı tamburlarından biri baskı yayına sahiptir ve üzeri tırtıllıdır. Baskı tamburları mısır bitkisinin gövdesinin ve koçanlarının doğru açılarda parçalayıcı fana ulaştırılması için, dikey olarak parçalayıcı fanın tam önünde konumlandırılmışlardır. Bu makinede düşük güç gereksinimi, kısa parçalama uzunluğu ve dayanıklılığı gibi önemli özellikler korunmuştur.Makinenin baca sistemi geliştirilmiştir, bütün kontroller hidrolik olarak sağlanmaktadır.Baca makine geriye doğru hasat yaparken traktörün önündeki römorka yükleme yapabilecek uzunluğa ve yüksekliğe sahiptir.

Ayrıca opsiyonel olarak yüksek römork ve kamyonlara yükleme için uzatma eklentisi de bulunmaktadır. Makinenin bileme sistemi geliştirilerek kolay kullanımlı yuvarlak bileme taşına çevrilmiştir. Bu sayede bıçaklar kolaylıkla, kısa sürede bilenebilmektedir.

Sıra bağımsız mısır silaj makinesi Türk mühendislerinin, Türk çiftçileri için geliştirdiği en son yenilik ve teknolojilerin kullanıldığı kullanımı kolay, kaliteli ve uzun ömürlü bir üründür.

Sıra Bağımsız Mısır Slaj Makinası, Sıfır ( Yeni ) Satılık TL Fiyat'la tüm satış detaylarıyla inceleyin sipariş verin satın alın!